Szukaj

Harry i Meghan już znaleźli pierwszą pracę w Kanadzie. O szczegółach poinformowali w oświadczeniu

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle w Kanadzie nie mogą narzekać na brak zajęć. Sussexowie znaleźli sobie pierwszą pracę, o której poinformowali na Instagramie w oficjalnym komunikacie. Czym zajmują się w Vancouver?

8 stycznia Sussexowie podjęli decyzję o ustąpieniu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej, wkrótce potem Meghan Markle poleciała z powrotem do Kanady, aby dołączyć do ich syna Archiego. Tymczasem książę Harry pozostał w Anglii, aby kontynuować dyskusję o zmianach i ich decyzji wraz z królową Elżbietą, księciem Karolem i księciem Williamem.

Harry dołączył do swojej rodziny w Kanadzie po tym, jak przeprowadził wiele publicznych spotkań w Wielkiej Brytanii. Rodzina przebywa obecnie w okolicy Vancouver i jak się okazuje już angażuje się w inicjatywy i programy prowadzone właśnie w Kanadzie.

Co Harry i Meghan robią w Kanadzie? Czym się zajmują?

W ciągu tygodnia para opublikowała na swoim story na Instagramie informację na temat inicjatywy zdrowia psychicznego w Kanadzie o nazwie Bell Let’s Talk. Za każdy odpowiedni tekst, telefon, tweet, nagranie w mediach społecznościowych, użycie ramki Bell na Facebooku lub filtra na Snapchacie, firma przekazuje 5 centów na dobre samopoczucie psychiczne.

Według strony internetowej organizacja przeznaczyła już na ten cel ponad 100 milionów dolarów od uruchomienia inicjatywy we wrześniu 2010 roku.

Cieszymy się, że możemy wspierać kampanię zdrowia psychicznego Bell – napisali Meghan i Harry po opublikowanym kolażu zdjęć przedstawiających ludzi zachęcających do życzliwości.

Za każdym razem, gdy obejrzysz oficjalne wideo bell_letstalk na Instagramie, Bell przekaże 5 centów na kanadyjskie inicjatywy w zakresie zdrowia psychicznego. Więc podziel się, porozmawiaj i bądź częścią rozwiązania – dodali i uzupełnili notatkę o flagę Kanady.

Wielu komentatorów twierdzi, że ich zaangażowanie w tego typu inicjatywę na terenie Kanady może tylko potwierdzać fakt, że Harry i Meghan zapuszczają swoje korzenie w kraju Ameryki Północnej. Meghan już wcześniej okazała swoje zaangażowanie w podobne inicjatywy pojawiając się na kilku spotkaniach od czasu przeprowadzki do Kanady. Była to m.in. wizyta w głównej siedzibie wymiaru sprawiedliwości dla dziewcząt w Vancouver – organizacji charytatywnej, która promuje prawa kobiet i pomaga młodym dziewczętom w dostępie do edukacji. Tego samego dnia żona Harry’ego pojawiła się także w Downtown Eastside Women’s Center, gdzie omawiała „problemy dotykające kobiety w społeczności”.

Meghan Markle w domu samotnych kobiet w Vancouver

Meghan Markle w domu samotnych kobiet w Vancouver

Harry i Meghan już wcześniej angażowali się w podobne inicjatywy w Wielkiej Brytanii, podobnie jak książę William i Kate Middleton. Ich brytyjska inicjatywa Heads Together pomogła w głównym nurcie dyskusji na temat zdrowia psychicznego, obie pary książęce wsparły również filię linii kryzysowej w Wielkiej Brytanii, która oferuje bezpłatne, poufne wsparcie zdrowia psychicznego za pośrednictwem SMS-a.


Duke and Duchess of Sussex

The Duke and Duchess of Sussex on day one of a tour of Africa the listed Nyanga township, to see the Justice Desk initiative

Harry i Meghan wspierają inicjatywę Bell lets talk, Instagram

Harry i Meghan wspierają inicjatywę Bell lets talk, Instagram

Harry i Meghan wspierają inicjatywę Bell lets talk, Instagram

Harry i Meghan wspierają inicjatywę Bell lets talk, Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×