Szukaj

To musiało się tak skończyć. Książę Harry uciekł od Meghan Markle. Niewiarygodne, gdzie się zaszył i z kim

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Książę Harry uciekł od Meghan Markle. Gdzie się zaszył i dlaczego zniknął? Tego dowiadujemy się z zagranicznej prasy.

O perypetiach Harry’ego i Meghan napisano już setki artykułów. Większość z nich skupia się na tym, żeby pokazać  żonę księcia z niezbyt dobrej strony. Po odejściu pary z rodziny królewskiej najczęściej dowiadujemy się, jak to Amerykanka wodzi za nos swojego ukochanego, bezwzględnie wykorzystując jego oddanie. I na tym tle powstają inne doniesienia, że syn Diany powoli ma już serdecznie dosyć i dostrzega, że popełnił błąd, opuszczając Wyspy Brytyjskie i rezygnując z dotychczasowego życia.

Jednak to, że uciekł od Meghan i zniknął na 3 dni, ma pokazać, jak bardzo jest już zmęczony. Co robił w tym czasie i gdzie się zaszył?

Dokąd Harry uciekł przed Meghan?

Okładka New Idea z tego tygodnia brzmi: Harry zaginął na 72 godziny, a podtytuły: Meghan zmusiła księcia do ucieczki i Poza kontrolą, wszystko to w połączeniu ze zdjęciami pijącego księcia.

New Idea donosi o zniknięciu księcia Harry'ego

New Idea donosi o zniknięciu księcia Harry’ego

Wszystkie te elementy razem wyraźnie starają się przekonać czytelnika, że ​​książę Harry faktycznie uciekł na trzy dni, aby bawić się bez żony i syna, a informatorzy twierdzą, że książę Sussex bierze udział w ściśle tajnych przyjęciach celebrytów i jedynie tam ma możliwość zniknięcia nawet na trzy dni.

Harry ma duszę imprezowicza. Znajomi nie mogli się doczekać, aż się pojawi. Bawił się z towarzystwem, które jest od niego młodsze o nawet o 15 lat.

Następnie informator mówi:

On jest świetny i pierwszy do śmiechu i można odnieść wrażenie, że gdyby chciał, mógłby bawić się przez trzy dni bez przerwy – a może nawet to robi. Na imprezach na Wzgórzach zwykle nie ma zasięgu telefonu komórkowego, więc łatwo jest po prostu wyłączyć się i dobrze się bawić.

Ciekawe, co myśli jego żona? Nie trzeba się długo zastanawiać.

Sądziła, że ​​udało jej się zatuszować reputację tego imprezeowego księcia i przez chwilę zachowywał się tak, jak trzeba – zdradza informator, dodając – Ale to była tylko kwestia czasu, zanim Harry będzie znudzony, spacerując po wynajętej rezydencji, a Meghan nim rządzi.

Czyżby książę wymykał się z rąk, jak chcą zasugerować tabloidy, zaborczej żony?


Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×