Szukaj

Książę Harry znieważył pamięć księżnej Diany. Dla pieniędzy zdecydował się na zadziwiający krok

Księżna Diana, Meghan, Harry

Księżna Diana, Meghan, Harry

Książę Harry został oskarżony o znieważenie pamięci księżnej Diany. Tabloid donosi, że dla pieniędzy zdecydował się na zaskakujący krok. Co zrobił?

Harry i Meghan od odejścia z rodziny królewskiej nie schodzą z czołówek tabloidów. Jeśli myśleli, że w spokoju zaszyją się w swoim nowym domu w Santa Barbara, to się przeliczyli. Każdy ich krok jest śledzony i interpretowany przez kolorową prasę. Nie ma dnia bez nagłówków o Sussexach. Tym razem to syn Karola stał się bohaterem niechlubnego artykułu.

Harry znieważył pamięć Diany dla pieniędzy?

Przypomnijmy, Meghan i Harry założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z serwisem streamingowym Netflix. W oświadczeniu dla New York Timesa, powiedzieli:

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Ted Sarandos, współzałożyciel i dyrektor generalny Netflixa, skomentował ten fakt:

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie.

Nazwa firmy producenckiej Sussexesów nie została jeszcze ujawniona, ale już wiadomo, że tym krokiem rozwścieczyli rodzinę królewską. Są wręcz oskarżani o to, że dla pieniędzy chcą wykorzystać historię matki księcia.

Książę i księżna Sussex są oskarżani o brak szacunku dla pamięci księżnej Diany, wraz z pojawiającymi się coraz częściej pogłoskami, że ich pierwszym projektem dla platformy będzie film właśnie o niej. Była odrobina nadziei, że bracia zdołają się pogodzić, ale William ma już dość przez umowę z Netflixem. Jest zły, ponieważ kanał już transmituje The Crown, więc książę Cambridge obawia się, że Meghan i Harry sprzymierzą się z tą samą firmą, która już zarabia na królewskim dramacie.

Powszechnie wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej źle patrzą na każdego, kto zagłębia się w osobiste zmagania Diany – mówi informator.

Są obawy, że Harry dla pieniędzy za bardzo obnaży długo skrywane tajemnice swojej matki. Czy można jednak wierzyć doniesieniom tabloidów? Wam pozostawimy ocenę.


Książę Harry i Meghan Markle na okładce Heat

Książę Harry i Meghan Markle na okładce Heat

Księżna Diana - diamentowa biżuteria

Księżna Diana - diamentowa biżuteria

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×