Szukaj

Przybity i zmęczony Harry ogłasza ważne wieści na Instagramie. Fani zaniepokojeni jego wyglądem

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry pojawił się w wideo na Instagramie. Syn Karola nie wyglądał najlepiej. Przybity i zmęczony ogłosił ważną wiadomość. Co przekazał?

Książę Harry i Meghan Markle rok temu ogłosili, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Postanowili opuścić monarchię i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji. Małżonkowie byli zmęczeni życiem na świeczniku i w ciągłym blasku fleszy. Ich głównym celem było zapewnienie Archiemu jak najwięcej prywatności. Osiedlili się w Santa Barbara – tam znaleźli dom i rozpoczęli nowe życie na własny rachunek.

W oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali na Instagramie, podkreślili, że zamierzają wychować syna zgodnie z poszanowaniem królewskiej tradycji, a sami zawsze będą służyli Elżbiecie II. Chcieli także być niezależni finansowo. Po przyjeździe do USA występowali w roli mówców, postanowili też założyć własny biznes. Sussexowie są właścicielami firmy producenckiej i już podpisali pierwsze kontrakty z platformą Netflix. Jakiś czas temu także ze Spotify.

Spędzili razem w Wielkiej Brytanii ponad dwa lata, służąc monarchii. Przez ten czas mocno angażowali się w pomoc potrzebującym i obejmowali patronatem różne akcje charytatywne. Chętnie wspierali też działania na rzecz lokalnych społeczności. Harry’emu szczególnie bliska była organizacja Invictus Games. To właśnie na jej Instagramie wystąpił, żeby przekazać ważne wieści.

Przybity książę Harry przekazuje smutne wieści na Instagramie

Invictus Games to międzynarodowa adaptacyjna impreza multisportowa, stworzona przez księcia Harry’ego, w której ranni, kontuzjowani lub chorzy pracownicy sił zbrojnych i weterani biorą udział w dziewięciu dyscyplinach sportowych, w tym w koszykówce na wózkach inwalidzkich, siatkówce na siedząco i wioślarstwie halowym. Organizacja jest szczególnie bliska księciu Sussex, dlatego, kiedy ogłosił, że Igrzyska Invictus Games, których był pomysłodawcą, ponownie zostały przełożone przez pandemię koronawirusa, był wyraźnie przybity.

W przypadku tak wielu osób na całym świecie, w tym społeczności Invictus, COVID-19 zmienił oczekiwania, nadzieje i plany. Jednak nasza niezachwiana misja będzie nadal istnieć od teraz do wiosny 2022, kiedy mamy nadzieję, że ponownie zobaczymy wszystkich osobiście w Hadze (miejscu, gdzie odbędą się igrzyska – przyp. red.) – powiedział Harry na nagraniu.

Internauci od razu zauważyli zmianę w wyglądzie Harry’ego. Książę sprawiał wrażenie zmęczonego, był wyjątkowo smutny i przygnębiony. Można by to wytłumaczyć żalem, że jego ukochane zawody znowu zostały odwołane, ale po wszystkich doniesieniach z ostatnich kilku miesięcy, można przypuszczać, że to może być coś głębszego. Nie bez powodu tabloidy rozpisują się o wewnętrznych rozterkach męża Meghan, który podobno zastanawia się, czy opuszczenie monarchii rzeczywiście było dobrą decyzją. Ponadto ma tęsknić za rodziną, zwłaszcza za Williamem.


Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Książę Harry o odwołaniu Igrzysk Invictus Games

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×