Szukaj

Książę Harry wywraca królewskie tradycje do góry nogami! Królowa Elżbieta II zaraz straci cierpliwość!

Książę Harry łamie królewskie tradycje dla Meghan Markle

Kilka tygodni temu w Wielkiej Brytanii rozpętało się niezłe zamieszanie. Wszystko przez jedną z najstarszych tradycji rodziny królewskiej, dotyczącej polowań. Od wieków monarchia wybiera się na polowania całą rodziną, nie wyłączając z tego najmłodszych jej członków. Nie wszystkim spodobało się jednak, że rodzina królewska uczy księcia George’a okrucieństwa wobec zwierząt.

Młody książę w towarzystwie księżnej Kate, królowej Elżbiety II oraz księcia Karola spędzał czas w prywatnej posiadłości monarchini. Byli z nimi również książę Edward, Sophie Wessex, Louise Windsor oraz Mike i Zara Tindallowie.

Cała rodzina brała udział w polowaniu na pardwy, które zamieszkują okolice Balmoral. To był pierwszy raz, gdy książę George pojawił się na tego typu wydarzeniu. I choć może wydawać się to okrutne, w rodzinie królewskiej zwyczaje związane z polowaniami są hołubione od wieków. W Balmoral przebywa również książę William i księżniczka Charlotte, a także czteromiesięczny książę Louis.

Próżno było jednak doszukać się tam Meghan Markleksięcia Harry’ego. Dlaczego? Okazuje się, że książę odmówił udziału w polowaniu, ze względu na swoją żonę:

Meghan jest obrończynią praw zwierząt i nie znosi polowań. Harry uwielbiał to, ale jest gotów zerwać z tradycją dla żony – informuje The Sun

Jego babcia na pewno nie będzie zachwycona. Słynie z zamiłowania do polowań i mimo sędziwego wieku, wciąż bierze w nich udział. Fakt, że jej książę Harry pogardził kolejną królewską tradycją nie mógł przypaść jej do gustu.

Myślicie, że żałuje pozwolenia na ślub, którego im udzieliła?

O wakacjach Kate i Meghan wiadomo wiele, a co z królową Elżbietą II? Odkryto jej sekrety raj na ziemi

Za krótka czy w sam raz? Już wiemy, czy Meghan przesadziła z długością swojej miniówki. Oto, co mówi protokół

Chciała być jak księżna Diana i szybko pożałowała. Meghan Markle wypłakuje oczy przez księcia Harry’ego!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×