Książę Harry zdradził Kate. Wyrzuty sumienia nie dają mu spać. Już za późno na skruchę

Harry zdradził Kate

Harry zdradził Kate

Książę Harry czuje się jak zdrajca. Chodzi głównie o jego szwagierkę, księżną Kate. Co donosi zagraniczna prasa?

Po tygodniach czasami sprzecznych nagłówków o zbliżającym się dokumencie Netfliksa autorstwa księcia i księżnej Sussex jedno jest jasne: nikt z rodziny królewskiej nie jest bezpieczny – a już najmniej sam książę Harry. Razem z Meghan nie mieli żadnych skrupułów, gdy chodzi o ataki na króla Karola, królową małżonkę Camillę, księcia Williama, a nawet ukochaną niegdyś szwagierkę Harry’ego Kate, jednak teraz pojawiły się wątpliwości. Co donosi prasa?

Książę Harry zdradził Kate. Z czego chce się wycofać?

Sussexowie wiedzieli, że mogą wywołać chaos, ale teraz, po obejrzeniu części materiału filmowego i po śmierci królowej Elżbiety II, Harry ma wątpliwości.

W USA, gdzie byli zachęcani przez producentów, aby dokładnie opowiedzieli światu, co myślą o rodzinie królewskiej – w końcu to się sprzeda, nikt nie ma wątpliwości, żeby dopuścić film taki, jak powstał – mówi źródło Woman’s Day.

Dodaje jednak, że kiedy królowa zmarła Harry’ego dopadły wyrzuty.

Natychmiast zaczął się martwić – ujawnia informator, który sugeruje, że Harry był nieco zwiedziony tym, jak popularna jest jego rodzina, a co dotarło do niego po pogrzebie.

Źródła podają, że książę spędził ostatnie tygodnie, błagając o ponowne nakręcenie niektórych scen – zwłaszcza tych z mniej powściągliwymi komentarzami, które on i Meghan wygłosili na temat Kate.

Nabrał trochę jasności po pogrzebie babci, czuje się źle, że Kate znowu jest w to wciągana – mówi źródło – Musi również zdać sobie sprawę, że w jego najlepszym interesie byłoby wycofanie się z tego, co powiedział o swoim ojcu i bracie, zwłaszcza biorąc pod uwagę pogłoski, że Harry chciałby spróbować naprawić swoje relacje z nimi w przyszłym roku.

Niestety, ale niczego już nie wskóra. Page Six  informuje, że pomimo jego próśb o ponowne nakręcenie serii – kierowanej przez wybitną reżyserkę Liz Garbus – Netfliks kontynuuje prace. Dwa lata temu zainwestowali 150 milionów dolarów w Sussexów i nadszedł czas, żeby coś pokazać.

Jeśli pozwolą im na cofnięcie któregokolwiek z komentarzy, równie dobrze mogą ich w ogóle nie użyć i nie pokazać filmu. Im zawsze chodziło o pieniądze – mówi informator.

Królewski biograf Tom Bower dosadnie określił to, co się teraz dzieje, kiedy Harry chciałby cofnąć pewne rzeczy, ale już nie jest w stanie.

Utknęli z diabłem – powiedział.

Harry w pełni zdał sobie sprawę z tego, że zaczyna wyglądać na hipokrytę, gdy ta miota się, żeby zmienić coś, czego był tak bardzo pewien.


Harry zdradził Kate

Harry zdradził Kate

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

Komentarze

 • Gość czytelnczki pisze:

  Napiszcie mu poprostu co myślimy o nich pisze o wszystkich jacy są źli a on co siedział mieszkał jadł używał przes 30 lat i było spoko aż tu znalazł sobie dziewczynkę która po trupach do celu dąży żeby zaistnieć kłamie miała męża zagrała jedna rolę i koniec a miał być według niej gwiazdka No i niw wyszło No to się zemściła i namówiła męża na opisanie swego życia ale za forse i to jest uczciwe i prawdziwe. Biedny Harry taki pokrzywdzony wstyd ale za pieniądze zrobi wszystko .łapy wyciąga po pieniądze od rodziny królewskiej chyba tego nie weźmie. Tylko się zrzecze bo jeżeli sie brzydzi co to za człowiek nie mówiąc o Raheli wszystkich krzywdzi swoją rodzinę przyjaciół naprawdę nikt nie umie powiedzieć Harremu co o nich myśli ino wyciągają i sluchaja tych bredni o nich

 • Oona pisze:

  Nie pisac wiecej o tym rudym polglupie , wystarczy ,

 • Gość pisze:

  ZNIEŚĆ MONARCHIE! ZAKONCZYC TEN CYRK PATOLOGICZNY!!!

  • Gość pisze:

   Wy klaso chłopów pańszczyźnianych zawsze będziecie zazdrośni o klasy wyższe, tylko że zapomnieliście że wasze zdanie się nie liczy

 • Gość pisze:

  Nieźle sobie nagrabil z pomocą Megan

 • Gość pisze:

  Harry zdradził wszystkich z wyjątkiem diabła. I z tym diabłem utknął.

 • Gość pisze:

  Najbardzoiej rozwalił mnie ten tytuł Harry zdradził Kate, chociaż wcale nie jest jej mężem, bo mężem jest William, a jakieś cielę tutaj nie rozumie gry slow i od razu jedzie.

  • GośćGość pisze:

   Zdradzić można na różne sposoby ,to nie tylko seks .

  • Gość pisze:

   Harry ma Kejti w du… ę, podobnie jak William, który co i rusza zalicza kolejne panienki. więc Kejti wciąż przy mamusi siedzi…

  • Gość pisze:

   William kocha Kate co widać.
   Natomiast gdyby Harry miał rozum to w d…ie miałby jachtowke i jej miot. To Kate powinna być dla niego ważniejsze niż troje zezowatych.

 • Gość pisze:

  No i dobrze, rudy i wywloka skompromituja się kompletnie kolejnymi kłamstwami.
  Swoją drogą jakim trzeba być debilem żeby z powodu starej d***y marnej jakości sklocic się z rodziną.

  • Gość pisze:

   31 października 2022 o 08:36
   Zocha, że też Ci się nie znudzacre rzygi, które z siebie wydalasz. Musisz mieć gów… ane życie, że tyle czasu spędzasz na wymiotach.

  • Gość pisze:

   Zocha to twoja stara?
   „Rzygi, które ona wydalila” to świetne określenie ciebie. Podobnie jak „g….ne życie” Z pewnością je masz skoro jesteś fanka scierki i debilka :)))

  • Gość pisze:

   To znowu ta rzygajaca zocha od heraklesów. Jutrzejszy dzień to idealne święto dla ciebie

 • Gość pisze:

  Jaaasne. Brytyjskie tabloidy znaja myśli Harrego.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×