Koniec kontrowersji wokół tego, kto jest ojcem księcia Harry’ego! Test DNA rozwiał wątpliwości. Brytyjczycy są na to gotowi?

Harry i król Karol

Harry i król Karol

Co jakiś czas pojawiają się plotki, że biologicznym ojcem księcia Harry'ego nie jest król Karol III. Teraz zagraniczna prasa donosi, że młodszy syn Diany rozprawi się z pogłoskami w swojej biografii. Co donoszą?

Odkąd książę Harry urodził się z burzą rudych włosów i pojawiły się wieści o gorącym romansie jego matki z przystojnym oficerem armii, który także ma płomienną fryzurę, pojawiły się zarzuty, że nie jest synem króla Karola. Historia ciągnie się już całe lata, a teraz, kiedy zbliża się dzień premiery pamiętników księcia, wszyscy czekają, co napisał na ten temat.

Książę Harry zbadał DNA, potwierdzi, że król Karol nie jest jego ojcem?

Źródła poinformowały New Idea, że ​​Harry został zachęcony do wykonania testu DNA, aby raz na zawsze uspokoić swój umysł.

To był pomysł Meghan – mówi informator – Kilka lat temu stworzyła własną genealogię i potwierdziła w swoim podcaście, że testy wykazały, że jest ona w 43 procentach Nigeryjką i zacznie się w ten temat zagłębiać.

Nie wiadomo, czy najmłodszy syn Diany zdecydował się zrobić testy. Wszak od lat musi się mierzyć z plotkami na temat tego, czy jest synem Karola.

Czy przez to przeszedł, można tylko zgadywać – musi to być dla niego delikatny temat.

Harry od dawna odrzuca spekulacje, że jego biologicznym ojcem jest James Hewitt. Były oficer kawalerii, który miał pięcioletni romans z księżną Dianą, kiedy uczył jej synów jazdy konnej. Wiadomo, że związek rozpoczął się dwa lata po narodzinach Harry’ego w 1984 r., ale to nie powstrzymało plotek.

Informator, który rozmawiał z New Idea pod warunkiem zachowania anonimowości, mówi:

Harry został popchnięty przez swojego ghostwritera [J.R. Moehringer], aby zagłębić się w relacje z ojcem, więc prawdopodobnie odniesie się do plotek o Hewitcie w Spare. Nie ma wątpliwości, że Harry ujawni w swojej książce, że czuje, że Karol nie był ojcem, mimo że prawie z pewnością mają to samo DNA.

Tyle razy już dementowano plotki, że Karol nie jest ojcem Harry’ego. Czy wraz z pamiętnikiem księcia temat w końcu zostanie wyczerpany?


król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×