Wirtualna Polska

Książę Harry zawalczy o relacje z ojcem po tym, co usłyszał od Archiego. U royalsów nadchodzi rewolucja!

Książę Harry zawalczy o relacje z ojcem po tym, co usłyszał od Archiego. U royalsów nadchodzi rewolucja!

Harry i Meghan

Książę Harry chce pogodzić się z ojcem? Mały Archie zaczął zadawać niewygodne pytania. Co postanowią Meghan i Harry? Czy mały chłopiec może zamieszać w relacjach dorosłych?

Wirtualna Polska

Książę Harry to drugi syn obecnego króla Wielkiej Brytanii. Zawsze był trochę czarną owcą w rodzinie. To o nim najczęściej wspominały brukowce, to on wywoływał największe skandale. Co się z nim dzieje teraz? Czy książę spokorniał?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Książę Harry – czarna owca rodziny królewskiej

Harry zawsze był niepokorną duszą. Nawet kiedy dorósł, jego decyzje zdumiewały wielu rodaków. Choćby wybór żony – Amerykanki, rozwódki, aktorki. Mimo różnych wątpliwości, ich historia zaczęła przypominać bajkę. Zakochani tworzyli piękną i szczęśliwą parę… do czasu.

W 2019 roku podjęli decyzję o porzuceniu życia w rodzinie królewskiej i wyjechali do USA. Narazili się tym na ogromną falę hejtu. Mówiono o niewdzięczności, braku poszanowania dla tradycji. Meghan Markle nazywano wichrzycielką i powodem rozłamu w rodzinie królewskiej.

Para udzielała kolejnych wywiadów, z których wynikało, że ich życie było pełne smutku i łez. Nie byli w stanie pogodzić się z byciem śledzonymi i ocenianymi 24/7. Nie czuli także żadnego wsparcia ze strony najbliższych członków rodziny. Życie w innym kraju, na swoich warunkach, wydawało im się najlepszym, co mogą dać sobie i swoim dzieciom.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Każdy kolejny wywiad, przekazana prasie informacja, wydana autobiografia, nakręcony dokument sprawiały, że Harry oddalał się coraz bardziej od swojej rodziny. Pałac starał się nie komentować poczynań Sussexów, choć pewne gesty rodziny królewskiej były odczytywane jednoznacznie. Ceremonia koronacji Karola III ostatecznie utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że Harry traktowany jest jako ktoś zupełnie spoza Firmy. Pytanie, czy teraz jest też szczęśliwy?

Harry chce pogodzić się z ojcem dla Archiego

Niedawno media otrzymały przeciek, że Harry dopiero po koronacji zrozumiał, jak bardzo oddalił się od rodziny i jak bardzo żałuje swojej degradacji. Teraz dowiedzieliśmy się bardziej szczegółowo, co mogło być tego przyczyną.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wiadome było, że koronacja Karola III wypadała w dniu urodzin syna Harry’ego. Archie skończył już 4 lata i jest na tyle bystry, by zacząć pytać o dziadka. Sytuacja jest na tyle trudna, że maluch ma kontakt właściwie tylko z babcią, mamą Meghan, Dorią. Ojciec Meghan nie ma z nimi kontaktu, a mama księcia, Diana, nie żyje. Harry zaczyna myśleć, jaki ta sytuacja ma wpływ na jego dzieci.

Największe wyrzuty sumienia Harry’ego dotyczą tego, że Archie i Lilibet przegapili jeden z najważniejszych dni w życiu ich dziadka – mówi źródło New Idea.

Wirtualna Polska

Archie zaczął wypytywać o dziadka zwłaszcza wtedy, gdy zobaczył Karola na ogromnym tronie. Harry ma mieć złamane serce, ponieważ zrozumiał, że jego ojciec mięknie z wiekiem i ma naprawdę dobre relacje z dziećmi Williama. Sussex obawia się, że przez to, że razem z Meghan postanowili odłączyć się od obowiązków królewskich, mogli sprawić, ze ich dzieci nie będą mieć żadnych relacji z dziadkiem.

Harry jest podobno zdeterminowany, by naprawić swoje stosunki z ojcem dla swoich dzieci, choć wie, że to będzie oznaczało częstsze podróże do Wielkiej Brytanii. Lili jest jeszcze póki co za mała, ale Archie ma podobno nie przegapić kolejnej okazji, by nawiązać nić porozumienia z Karolem. Ma to sprawić, że przeszłość zostanie zamknięta, a Harry, Archie i Karol zaczną budować nową, wspólną przyszłość.

Myślicie, że mały chłopiec pogodzi dwóch dorosłych mężczyzn?


Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Najpierw nich odszczekają wszystkie oszczerstwa, przeproszą i zaczną się zachowywać jak należy

  • Gość pisze:

   Zawalczy o relacje z ojcem ze wzgledu na syna bo z innego powodu nie było warto hssaaaaaaaaaaaaaaaaa.dziadek powinien poczuć się zaszczycony

  • elunia pisze:

   Wlasnie !

  • Renia pisze:

   A ja życzę im aby poukładali wszystkie swoje rodzinne niesnaski . Diana by sobie tego życzyła . Bardzo kochała Harrego.

  • Gość pisze:

   Diana kochała także Williama i z całą pewnością by sobie nie zyczyla by Harry z powodu byle wywloki szkalowal brata.

 • Gość pisze:

  Harry się boi, że Karol pominie w testamencie jego dzieci, co byłoby raczej oczywiste skoro ich nawet nie zna:))

 • Gość pisze:

  Ojciec z synem powinni się pogodzić…jestem za….

  • Gosc pisze:

   Powini się pogodzić mógł mu powiedzic wprost w oczy jest rozpieszczony żona nie powinna mieszać nie mieszkała z nim opowiada jakby urodziła się w rodzinie królewskiej życzę im szczesvia

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • GośVBNć pisze:

  UWAŻAM ŻE TO BARDZO DOBRY RUCH HARREGO PRZEPROSI RODZINĘ I NIECH SĄ RAZEM SZCZĘŚLIWI TEGO IM ŻYCZĘ

  • Gość pisze:

   Tyle zlego zrobiła Megan ,dzieci im tego nie daruja. Tandeta Megan powinna milczeć lub ja z rodziny wykopać. Marna aktoreczka bez
   zatrudnienia jak Cipkowata.

  • Gość pisze:

   Przecież to niemożliwe. Takie zadry na zawsze zostają w pamięci, a dorosły człowiek nie zmieni charakteru, nie stanie się nagle godnmy zaufania. Ta rodzina nigdy przez niego spokoju nie zazna.

  • Gość pisze:

   OJ NAIWNY NAIWNY MERKLE KTORA JEST I BEDZIE Z A W S Z E PODŁĄ KOFLIKTOWĄ I PAZERNĄ OSOBĄ Z TEGO SIE NIE WYRASTA , CZLOWIEK SIE TYLKO STARZEJE I JAK WRÓCĄ BRYTYJSKĄ MONARCHIĘ ZDEMOLUJE . GDYBY TO
   ONA MIALA BY BYC KROLOWĄ TO ZAPEWNE BYŁABY W ANGLII NOWOZYTNA SODOMA I GOMORA .JEJ PAZERNOŚĆ CHCIWOŚĆ DOPROWADZILABY MONARCHIĘ DO BANKRUCTWA I WYSPY BRYTYJSKIE ZMUSI DO PLCENIA JEJ ALIMENTOW A RZAD ZMUSI DO SPLACENIA JEJ DŁUGÓW
   .

 • matoł pisze:

  Megan do tego nie dopuści. a amerykański sąd w razie czego to jej odda dzieci pod opiekę

  • Gość pisze:

   Archie jest urodzony w Anglii,do tego w jego akcie urodzenia nie ma imienia ani nazwiska matki ,jest tylko inf że matka jest księżna Sussex ale nie ma w akcie urodzenia ani słowa o Meghan

  • Gość pisze:

   Z tego co wiem moze to archaiczne I nawet krolowa przymykala oko to wedlug ich brytyjskiego royalsow prawa potrzeba zgody krolowej /krola na zabranie I wywiezienie dzieci. Skoro Maja I posluguja sie tytulami ksiazecymi. Jakkolwiek nie sadze by krol Karol szedl na udry I zazadal by wnuki byly w UK a Meghan byla glupia by totalnie odciac dzieci od korony brytyjskiej.

  • Gość pisze:

   Meghan nie dopuści?. Ona tam gdzie widzi dobry interes z samym diabłem by pakt zawarła. Oboje są niemoralni i pozbawieni skrupułów- żadnych uczuć, przyzwoitości i sentymentów oboje nie mają. Mały ma jeszcze jednego dziadka….zapomnieli?

 • Polak Mały pisze:

  czy w końcu zrobili te testy na ojcostwo Karola ? mogłoby to przerwać tą operę mydlaną

 • Gość pisze:

  A ja nie wierzę w szczere intencje Harrego. Takie małe dziecko aż tak się nie rozpytuje o swoich dziadków chyba że mu się ciągle mówi że dziadek to czy tamto. Potrzebuje nowych informacji albo pieniędzy. Myślę że Meganka dobrze przelewa na swoje osobiste konto część pieniędzy. Może i się pogodzą ale już tak jak było wcześniej nie będzie. Osobiście nie chciałabym mieć z tym gościem nic do czynienia

  • Gość pisze:

   Całkowicie się zgadzam

  • GośćVika pisze:

   Całkowicie się zgadzam

  • Gość pisze:

   A o drugiego dziadka nie pyta?. Taki cwany od małego?

  • GośćGość pisze:

   Mały ma dwóch dziadków. O drugiego nie pyta?. Taki cwany od małego? – w mamunię się wdał… 😛

  • Gość pisze:

   Brawo Hary

  • Gość pisze:

   Odkąd to kucharki biorą się do krytykowania rodziny królewskiej. Śmieszne jesteście.

  • Gość pisze:

   To nie krytykuj, ty kucharko, rodziny królewskiej.
   My krytykujemy wyłącznie wytarta ściere z jachtów o imieniu meg i pysku jak g***o oraz jej swinski miot :)))

 • Anna pisze:

  Mógł normalną kobietę wybrać za żonę… Z swojego kraju i z swoich kręgów. Nie miałby takich waśni rodzinnych, dzieci byłyby szczęśliwe i znałyby całą rodzinę. Małżeństwa multi kulti rzadko wychodzą komuś na dobre. Przeważnie się rozpadają i niszczą rodziny.

  • Gośćmatylda pisze:

   Zgadzam się z Ani opinia

  • Gość pisze:

   To nie on wybierał to wyrachowana Megan jak diva Grażyna za nim goniła ,bo majetny men.zTaka prawda.

  • Doris pisze:

   Tu nie chodzi o multi multi. Ona niszczy więzy z rodziną nie ze względu na pochodzenie rasowe tylko po prostu ma paskudny charakter. T
   A on naiwny i głupiutki jak jego matka. Tak to wygląda.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×