Harry i Meghan chcieli pogodzić się z królem Karolem III. Zaproponowali mu odważne rozwiązanie. „Camilla aż wypluła herbatę”

Książę Karol Meghan i Harry

Książę Karol Meghan i Harry

Książę Harry chciał pogodzić się z ojcem. Zaproponował mu rozwiązanie, które mogło raz na zawsze rozwiązać dzielące ich problemy. Jak zareagowali król i królowa?

Harry i Meghan na początku września pojawili się w Europie w związku z zawodowymi obowiązkami. Ich pobyt znacznie się jednak przedłużył ze względu na wielką tragedię, która wydarzyła się w rodzinie królewskiej. 8 września zmarła królowa Elżbieta II, a Wielka Brytania i fani royalsów z całego świata pogrążyli się w żałobie. Pogrzeb 96-letniej monarchini odbył się dopiero 11 dni po śmierci. Uczestniczyli w nim wszyscy członkowie rodu Windsorów, a także ponad 2 tysiące zaproszonych gości.

Sussexowie, chociaż od ponad dwóch lat nie pracują na rzecz monarchii, czynnie brali udział we wszystkich obowiązkach względem korony i wspólnie z pozostałymi członkami rodziny uczestniczyli w wydarzeniach związanych z pożegnaniem królowej Elżbiety II. Przełomem było, gdy razem z Williamem i Kate pojawili się przed bramami zamku Windsor, gdzie rozmawiali z Brytyjczykami.

Harry złożył propozycję królowi Karolowi III

Książę Harry i jego żona od 2020 roku mieszkają w USA, gdzie żyją na własny rachunek. Ich odejście z rodziny królewskiej spowodowało po części konflikt rodzinny. W słynnym już wywiadzie, jakiego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey, młodszy syn króla Karola III wyznał, że od dawna już nie rozmawia z ojcem i bratem, a priorytetem jest dla niego to, by naprawić te relacje.

Vanity Fair zacytowało fragment książki Queen Elizabeth’s Legacy and the Future of the Crown, z którego można się dowiedzieć, że Harry podjął poważne kroki w tym kierunku. Kilka miesięcy temu razem z Meghan spotkali się z Karolem III i zaproponowali wynajęcie mediatora:

Harry miał dobre intencje i powiedział, że chce oczyścić powietrze. Właściwie zasugerował, aby skorzystali z mediatora, który spróbowałby rozwiązać problem, co sprawiło, że Karol był nieco zdezorientowany, a Camilla wypluła herbatę – zdradziła osoba z otoczenia rodziny.

Propozycja Harry’ego musiała nieźle wstrząsnąć królewską parą. Zdaje się, że nawet w obecnej sytuacji ich relacje nie wyglądają najlepiej, a odejście królowej nie zbliżyło syna i ojca.


król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Komentarze

 • Gość pisze:

  Generalnie mam to w du……e czy się pogodzą czy nie 😁

 • Gość jadwiszka pisze:

  Do rozwiązania problemów rodzinnych mediator? Czy on zwariował, czy to pomysł jego nieprzystosowanej żoneczki?

  • ??? pisze:

   a dlaczego nie?

  • Gość pisze:

   Oni nie chcą żadnej zgody. Gdyby chcieli, nie obgadywaliby rodziny w mediach. Wiedzą, że rojalsi się na to nie zgodzą, a zawsze dzięki temu znajdą sobie przydupasów, którzy wezmą to za \'wolę zgody\'.

 • Gość82 pisze:

  Camila nie jest Królową, tylko królową małżonką, czyli żoną króla. Nie rozdziela się tych dwóch wyrazów.

  • Gość pisze:

   Nieprawda. Elżbieta II mianowała ją królowa małżonka i Kamila będzie koronowana z Karolem III.

 • Gość pisze:

  Najpierw szkalowali rodzinę, teraz chcą zgody i mediatora. Paradne
  Rozwiązanie jest proste; Harry wykopuje wycieraczke i przeprasza rodzinę. Szybko, łatwo i skutecznie.
  W bonusie pozbędzie się tego starego, zezowatego wrzoda- markle. Win-win :)))

 • Gość pisze:

  Ryży i jego Wallis. Historia – niestety – lubi się powtarzać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×