Szukaj

Książę Harry wyżalił się przyjaciołom. Jego słowa trafiły na czołówkę tabloidu. Meghan nie będzie zadowolona

Książę Harry na okładce US Weekly

Książę Harry na okładce US Weekly

Księcia Harry'ego gnębi poczucie winy. W dobie pandemii koronawirusa chciałby być bliżej rodziny. Informatorzy mówią, że bardzo się tym zadręcza.

Książę Harry i Meghan Markle niedawno definitywnie zakończyli swoje obowiązki, jako starsi członkowie rodziny królewskiej. Odbyli ostatnią oficjalną podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie reprezentowali rodzinę królewską. Zaczęli życie na własny rachunek i zamieszkali w Ameryce Północnej. Jeszcze niedawno było pewne, że mieszkają w Kanadzie, ale są już doniesienia, że przenieśli się do Los Angeles.

Wszystko to odbywało się jeszcze przed wybuchem pandemii, która wywróciła życie ludzi na całym świecie do góry nogami. Obecnie dochodzą wieści, że Harry żałuje rezygnacji z obowiązków w rodzinie królewskiej i wyprowadzki.

Książę Harry żałuje odejścia z rodziny królewskiej

Mówi się, że książę Harry jest zdezorientowany przez to wszystko, co się wydarzyło z powodu pandemii koronawirusa.

Znawca rodziny królewskiej miał powiedzieć US Weekly, że książę jest wstrząśnięty tym, co dzieje się na całym świecie, zwłaszcza że jest tak daleko od domu.

Przytłacza go poczucie winy, że nie jest blisko domu, gdy to się dzieje. Uderzyło to w jego dom, dotarło do niego, że Krol i Królowa nie będą na zawsze – powiedział.

Według innego źródła jednym z głównych zmartwień Harry’ego jest to, że jego babka, królowa Elżbieta II, zachoruje i umrze.

Książę Harry na okładce US Weekly

Książę Harry na okładce US Weekly

Informator twierdził dalej, że żona Harry’ego, Meghan Markle, nie jest świadoma tego, jak źle się czuje jej mąż.

Na szczęście, stara się chronić Meghan przed stresem, więc zwierza się tylko przyjaciołom. Ma za sobą nieprzespane noce i to, że jest izolowany w nowym, nieznanym miejscu, nie ma tu znaczenia. (…) Boi się, że jego zwierzenia dotrą do Meghan i popsuje to ich relację.

Ojciec Harry’ego, Karol, był wielkim źródłem pocieszenia dla księcia i jego żony w tych trudnych dla nich czasach, kiedy odchodzili z rodziny królewskiej,  ale relacje z Williamem wciąż pozostają bardzo chłodne.

Mówi się, że William jest bardzo zraniony decyzją młodszego brata, by odejść z familii i przenieść się za granicę, co tylko pogorszyło się od wybuchu epidemii koronawirusa. Tymczasem Harry martwi się, że nie wie, kiedy pandemia się skończy i kiedy będzie mógł zobaczyć swoją rodzinę.

To przerażający czas. Duża część Harry’ego wciąż żałuje, że nie ma go w Wielkiej Brytanii, aby mógł tam być ze swoją rodziną.

Podobno osobisty niepokój Harry’ego wzrasta. Książę nie czuje się komfortowo w sytuacji, w której się znalazł.


Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×