Szukaj

Książę Harry przyłapany na wyprowadzce od Meghan Markle. Tabloid już snuje teorie

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry opuścił Meghan Markle, aby potajemnie wrócić do Wielkiej Brytanii? Coraz ciekawsze wieści płyną na temat Sussexów zza oceanu.

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z obowiązków starszych członków rodziny królewskiej, szokując tym prawie cały świat, w końcu mogli poczuć się wolni. Nie obowiązuje ich protokół, więc m.in. konsultować swoich wypowiedzi i wystąpień z pałacem. Mieszkają, gdzie chcą i żyją, jak im się podoba. Wydawałoby się, że sielanka pełną parą. Ale jest też łyżka dziegciu w tej beczce miodu. Tabloidy coraz częściej donoszą, że syn Diany już pożałował decyzji. Co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia na ten temat.

Podobno Harry zostawił Megahn i Archiego w Los Angeles i poleciał na Wyspy Brytyjskie.

Czy Harry zostawił Meghan i wrócił do Anglii?

W New Idea pojawił się artykuł, którego autor twierdzi, że dowiedział się od informatora, że plotka głosi, że Harry wylądował w Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem w weekend, pozostawiając swoją wściekłą żonę i syna w LA. Towarzyszą temu zdjęcie księcia wychodzącego z samolotu z torbą podróżną.

New Idea o wyprowadzce księcia Harry'ego

New Idea o wyprowadzce księcia Harry’ego

Rzekoma wizyta nastąpiła kilka dni po tym, jak jego ojciec i brat udostępnili zdjęcia z okazji Dnia Ojca. Tabloid zauważa, że ​​książę Harry był na nich rażąco nieobecny.

Harry patrząc to zdjęcie, musiał się zastanowić się nad tym, co zrobił, jak wygląda obecnie jego życie i czego mu brakuje – mówi Phil Dampier, pisarz królewski.

Tymczasem informator uważa, że książę Harry najchętniej wróciłby do Anglii na dobre, ale nie przekona do tego Meghan, która nie zamierza ruszać się z Los Angeles.

Tym razem jednak tabloid chyba za daleko posunął się w snuciu domysłów, bo po pierwsze ciągle trwa pandemia, a po drugie, zdjęcia, które opublikował, najprawdopodobniej pochodzą ze stycznia, kiedy Harry przybył do Kanady – książę ma na sobie kurtkę zimową i kapelusz, więc niemożliwe, żeby powstały teraz, w czasie lata.


Książę Harry w Kanadzie

Książę Harry w Kanadzie

Książę Harry przyleciał do Kanady

Książę Harry przyleciał do Kanady

Książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×