Książę Harry przyłapany na gorącym uczynku w nocym klubie! Wypad bez Meghan i przytulasy z piękną kobietą. Świadek wszystko opisał tabloidowi

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry w objęciach pięknej kobiety. To nie Meghan wpadła w jego ramiona po meczu polo. Co donosi prasa?

Książę Harry już ponad dwa lata temu wycofał się z pełnienia obowiązków królewskich. Zapowiedział, że wraz z Meghan Markle będą dzielić życie pomiędzy USA a Wielką Brytanię. Już wiadomo, że nic z tego nie wyszło i życie pary kręci się wokół ich amerykańskich projektów. W Stanach Zjednoczonych urodziła im się córka i wydaje się, że na dobre rozgościli się w Kalifornii. To tam udzielili też wywrotowego wywiadu Oprah Winfrey, który poróżnił księcia z rodziną.

Na początku czerwca Sussexowie pojawili się jednak w Wielkiej Brytanii, żeby wziąć udział w Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II. Święta swojej babci Harry nie mógł pominąć, mimo animozji. Zabrał ze sobą także dzieci, a jego rodzina miała okazję poznać Lilibet, która w tym czasie skończyła roczek.

Wizyta Sussexów odbyła się bez większych skandali, a po kilku dniach małżonkowie wrócili do domu i swoich spraw. Harry wybrał się między innymi na mecz polo. To tam został sfotografowany w objęciach pięknej kobiety.

Książę Harry w objęciach pięknej kobiety. Co na to Meghan?

Po powrocie do Kalifornii Harry szukał pocieszenia u swoich kumpli od gry w polo – jednego z nich w szczególności. Po wyjątkowo ciężkiej rozgrywce, w której drużyna księcia Los Padres przegrała, a on sam spadł z konia, mąż Meghan został pocieszony przez żonę kapitana drużyny Nacho Figuerasa Delfinę i przyjaciółkę Katharine Foster.

Delfina przez jakiś czas obejmowała go ramionami, mimo że był spocony – są oczywiście całkiem blisko! – zauważył świadek i przekazał na łamach Woman’s Day.

https://www.instagram.com/p/CfMtzZgPoi2/?hl=pl

Meghan i dzieci nie widziano w Santa Barbara w Klubie Polo.

Wydawało mu się, że nie przeszkadzało mu to, że jego rodziny tam nie było. I pomimo złego dnia na boisku można powiedzieć, że lubi przebywać w pobliżu koni.

Jak widać, wbrew obiegowym opiniom, Harry zdobył już grono przyjaciół za oceanem, a oni dbają o to, żeby książę czuł się komfortowo. Tylko co na takie przytulasy Meghan, która już niejednokrotnie posądzano o zaborczość?


Delfina Blaquier

Delfina Blaquier

Delfina Blaquier

Delfina Blaquier

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Komentarze

 • Jagna pisze:

  Delfina zona Nacho Figuerasa zakochana w nim po czubki palcow, zreszta kto by nie byl, Nacho wyglada jak bog sexu, swietny grach polo i model Ralpha Laurena, Harry gra z Nacho od kilkunastu lat w polo i zna sie z jego zona bo wiele razy bywali na wspolnych meczach i przyjeciach.

 • Gość pisze:

  Żadna nie jest specjalnie ładna. Takie \'psiapsiółki\' na pokaz, jakich teraz tysiące w sieci… Dla jednej porzucanie ludzi to hobby, a druga zgrywa dzidziępiernik na instagramie. Szybko i z hukiem się ta przyjaźń skończy.

 • Gość pisze:

  Nie trzeba jechać po Delfinie, bo ona i jej mąż, to bliscy przyjaciele Harrego i Meghan.

 • Gość pisze:

  Delfina przynajmniej ładna i zgrabna

 • grom pisze:

  Paskuda, nie dorasta Meghan do pięt. Artykuł jak zwykle o niczym.

  • Gość pisze:

   Raczej odwrotnie, meg to paskuda, która nie dorasta Delfinie do pięt.

  • Gość pisze:

   Nie trzeba jechać po Delfinie, bo ona i jej mąż, to bliscy przyjaciele Harrego i Meghan.

  • Gość pisze:

   ahahahaha tak się składa, że ta cała \'delfina\' to zagorzała promotorka meganicy. niszczycie same siebie, głupie, zaślepione psycholki. hahahaha

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×