Szukaj

„Meghan była błędem”. Tabloid opisuje prywatną rozmowę księcia Harry’ego. Ujawnione szczegóły brzmią jak żart

Meghan, Harry, Woman's Day

Meghan, Harry, Woman's Day

Książę Harry i Meghan Markle już rok przebywają poza granicami Wielkiej Brytanii. Tabloidy mają nowe rewelacje na temat tej pary. Okazuje się, że wnuk królowej Elżbiety II zaczyna mieć wszystkiego dosyć. Woman's Day cytuje rzekome zwierzenia następcy tronu.

Minął prawie rok, odkąd książę Harry i księżna Meghan spakowali swoje walizki i udali się za ocean, by przez Kanadę dotrzeć w końcu do Los Angeles, na pokładzie prywatnego odrzutowca pożyczonego od potentata filmowego Tylera Perry.

Kurz zaczyna opadać, a ich nowe życie w rezydencji w Santa Barbara wcale nie jest takie różowe. Harry zdaje sobie powoli sprawę, jak wielkim błędem była jego gwałtowna decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej, która poskutkowała skutecznym odseparowaniem się od niej, a wszystko to zrobił zapatrzony w pragnienia swojej żony.

Tabloidy piszą, że książę zaczyna uważać, że związek z Meghan, to jego wielki błąd. O wszystkim miał opowiedzieć przyjacielowi, który od razu przekazał szczegóły lokalnej prasie.

Czy Harry uważa Meghan za swój błąd? Co powiedział przyjacielowi?

W tym tygodniu pojawiła się prawdziwa fala doniesień, twierdzących, że ​​Harry czuje się „samotny i odizolowany” w Stanach Zjednoczonych, zwłaszcza że członkowie jego własnej rodziny metaforycznie zatrzasnęli mu pałacowe drzwi przed nosem, a kontrowersje wokół ich zachowania po Megxicie nie maleją.

Bliski przyjaciel księcia, brytyjski reporter Tom Bradby, potwierdza, że Harry jest „na prawdziwym rozdrożu” w swoim życiu:

Myślę, że jest załamany sytuacją z rodziną. [To] najwyraźniej nie jest idealne wyjście i było dla nich wszystkich bardzo trudne. Ale czy są tam nieszczęśliwi [w Kalifornii]? Nie, nie sądzę, że to prawda… ale myślę, że zmagają się ze swoją pozycją życiową. Myślę, że wszyscy to robią. Myślę, że cała ta sprawa była niesamowicie bolesna… trudna do opanowania. W efekcie właśnie zdecydowali się całkowicie opuścić rodzinę królewską, czego nigdy wcześniej nie zrobiono dobrowolnie i nikt nadal nie jest absolutnie pewien, jak to zadziała.

Książę Harry uważa Meghan za błąd?

Książę Harry uważa Meghan za błąd?

 

 

Kalifornia jest objęta blokadą z powodu koronawirusa, więc książę Harry miał dużo czasu na przemyślenia i refleksje. Zdaje sobie sprawę, że nie dostrzegł długoterminowego wpływu, jaki wywrze odwrócenie się od jego rodziny. I ich cicha wściekłość na nich stała się aż nazbyt oczywista po niedawnej decyzji o odwołaniu rocznego przeglądu tego, jak Sussexowie radzą sobie po odejściu z monarchii.

Sprawy są teraz zbyt napięte między księciem Williamem i jego bratem i uzgodniono, że spotkanie twarzą w twarz nie przyniesie żadnego pożytku, zwłaszcza z Meghan, którą William obarcza odpowiedzialnością za wybór swojego brata – Ta decyzja naprawdę wstrząsnęła Harrym, ponieważ do niedawna był zawsze taki pewien, iż byłby mile widziany z powrotem.

Teraz Harry staje w obliczu niepewnej przyszłości, gdy stara się odnaleźć swoje miejsce w hollywoodzkim świecie swojej żony. Jego przyjaciele uważają, że to tylko kwestia czasu, zanim książę w końcu przyzna się do swoich błędów. Jest przyzwyczajony do życia w reżimie, czy to w pałacu, czy w wojsku, gdzie dokładnie wie, czego się od niego oczekuje.

Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona. Duża część jego duszy strasznie tęskni za swoim starym życiem – i za bratem.

Tabloid powołuje się na prywatną rozmowę Harry’ego z przyjacielem, któremu miał wyznać, że „podążanie za Meghan, to był błąd”. Ponoć powiedział też, że „zaczyna zastanawiać się nad rozstaniem, ale bez medialnego szumu”.


Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A Wy idioci w to wierzycie. Az smiech bierze 😂
  Dlatego mamy rzad jaki mamy bo ludzie za tepaki i naiwni. Glupi post ktos opublikuje a Wy sie rozczulacie nad kupa gowna I klamstw. Az boli cztajac 🙁

 • Lula pisze:

  Wchodza takie kobiety do rodziny królewskiej, a nie potrafią zachować się po królewsku. Mało tego próbują wszystko wywrócić.

 • Gość pisze:

  Bardzo miła i sympatyczna para królewska, Megan, mądra piękna dziewczyna, Harry również, dużo zdrówka dla was, a bojki na ich temat mnie nie interesują 😊

 • Gość pisze:

  Broń mnie Boże przed takimi przyjaciółmi.
  Okazało się że normalne życie nie jest takie fajne jak życie królewskie, no cóż albo rybka albo no właśnie co? 🤔😁

 • Anonim pisze:

  Najważniejsze,
  to „przyłożyć”, innym. I włazić z buciorami w cudze życie, bez zaproszenia. A w przyjaciół, nigdy nie wierzyłam, istnieją tylko w literaturze i w filmach.

 • Gość pisze:

  Zobaczycie ta zmijka go wywali a ten wroci z podkulonym ogonem do babki a ta go przyjmie

 • Gość pisze:

  Fajny przyjaciel, idziesz mu się wyżalić, a ten wszystko wyolbrzymia i idzie z tym do gazet. 😂

 • Gośćtaki pisze:

  Trzeba było się nie kur…ic i brać takie coś do pałacu. Masz co chciałeś

 • Gość pisze:

  Co za brednie. Powiedział przyjacielowi a ten zaraz pobiegł z tym do mediów?? Dziennikarzyny są wkurzeni że nie mają o kim pisać i wymyślają bzdury niszcząc przy okazji ludzi. A tak w ogóle to chyba normalne że każdy dorosły mężczyzna jak zakłada rodzinę to się wyprowadza od babci tatusia i rodzeństwa i zamieszkuje z żoną i dziećmi. Nie róbcie z tego Harrego jakiegoś niedojdy.

 • Gość pisze:

  Ludzie, opamiętajcie się jak można tak obrażać drugiego człowieka ? Wstyd, lepiej nie pisać nic.

 • Gość pisze:

  Wreszcie przejrzał na oczy

 • Gość pisze:

  Co nas obchodzi jakaś obsrana rodzina królewska ? Ćpuny , skrajni zboczeńcy i pedofile ? Srał ch pies. Jaka gazeta taki temat …

 • Gość pisze:

  Po co wziął taką babę głupią, przepędzić

 • Gość pisze:

  ile można? Po co powielacie te idiotyzmy?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×