Szukaj

Książę Harry oskarżony o kłamstwo. Takiej sensacji o Archiem nie spodziewali się nawet fani teorii spiskowych

Meghan Markle, książę Harry z synem Archie

Czy książę Harry i jego żona Meghan Markle kłamali w sprawie daty narodzin swojego syna? Szokujące oskarżenia na ten temat wysnuto w książce Meghan i Harry prawdziwa historia.

Meghan Markle oraz książę Harry należą ostatnimi czasy zapewne do najbardziej kontrowersyjnych członków rodziny królewskiej. Wszystko to za sprawą decyzji, jaką podjęli w związku z pełnionymi funkcjami. Na początku tego roku postanowili zrezygnować ze wszelkich przywilejów i odeszli z rodziny. Wyprowadzili się do Kanady, by następnie na krótko przed wybuchem pandemii przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali Los Angeles i to tam budują swoje nowe, niezależne życie, z dala od Wysp Brytyjskich. Tu postanowili wychowywać Archiego, choć podkreślają, że zamierzają często odwiedzać rodzinę w Anglii, żeby nie zatracił swoich korzeni.

Aktualnie znów są na językach wszystkich. Tym razem chodzi o kolejny skandal związany z synkiem pary królewskiej. Archie w rzeczywistości może być odrobinę starszy, niż podają to oficjalnie jego rodzice. Czy Harry i Meghan dopuścili się kłamstwa na oczach całego świata? Padły oskarżenia.

Książę Harry i Meghan Markle: czy kłamali na temat urodzin Archiego?

Według informacji podanych przez dwór królewski Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja 2019 roku o godz. 5.26 czasu brytyjskiego, ważąc niewiele ponad 7 funtów. Pierworodny syn Meghan Markle i księcia Harry’ego to, jak do tej pory, jedyne dziecko książąt Sussex. Jest siódmy w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Decyzją rodziców wnuk królowej Elżbiety II nie jest nazywany Jego Królewską Wysokością Księciem Zjednoczonego Królestwa, funkcjonuje tylko jako Mistrz Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Teraz światło dzienne ujrzały nowe, szokujące doniesienia na temat rzekomo błędnie podanej daty urodzin Archiego. Te oskarżenia wysunęła lady Colin Campbell w książce Meghan i Harry. Prawdziwa historia. Zdaniem autorki synek królewskiej pary pojawił się na świecie dwa tygodnie wcześniej, niż podali to jego rodzice. Jak podaje Super Express, Harry podobno sam wygadał się na ten temat. Dwa dni po oficjalnych narodzinach powiedział, że „bardzo się zmienił w ciągu ostatnich dwóch tygodni„.

Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że wizerunek chłopca był z początku skrzętnie ukrywany przed mediami. Jednak czy Harry i Meghan mają powód do takiego kłamstwa?


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×