Harry szykuje prawdziwą bombę, a najbardziej oberwie się Camilli. To Meghan odpowiada za to, co wkrótce nastąpi

Harry, Camilla

Harry, Camilla

Książę Harry ma głęboki i nieprzepracowany żal do swojej macochy księżnej Camilli. Prasa właśnie doniosła, że już wie, jak rozliczy się z obecną żoną Karola.

Historię Karola i Camilli znają nie tylko fani rodziny królewskiej. Wielu uważa, że ich romans doprowadził do śmierci Diany, a już z pewnością sprawił, że bardzo cierpiała. Mimo że jego ojciec i dawna kochanka są już małżeństwem i wielu pogodziło się z tym, że tych dwoje niedługo zasiądzie na tronie, to Harry nie zamierza tak łatwo odpuszczać.

Harry szykuje zemstę na Camilli

Biorąc pod uwagę ponad 40-letni romans księcia Karola i księżnej Kornwalii, nie ma wątpliwości, że spowodował on znaczny ból, ale nikt nie wydaje się być bardziej dotknięty niż książę Harry. Według królewskiego eksperta Phila Dampiera Pałac Buckingham jest bardzo zaniepokojony tym, że książę Sussex może przygotowywać się do wylania całej swojej złości na 75-letnią macochę w nadchodzących wspomnieniach.

Harry i William byli równie zdruzgotani rozwodem rodziców i śmiercią Diany – mówi Phil New Idea. – Obawa polega na tym, że w głębi duszy Harry nigdy tak naprawdę nie wybaczył Camilli tego, że była kochanką Karola, a potem żoną.

Harry zdystansował się od swoich krewnych, odkąd wraz z żoną Meghan Markle rozpoczęli nowe życie w USA, jednocześnie zbliżył się do swojej zmarłej matki, księżnej Diany.

Gdy dorastał, Harry wydaje się, że postrzegał siebie jako obrońcę swojej mamy. Jestem pewien, że w książce rozliczy wiele starych rachunków – mówi Phil.

Może to obejmować również nazwanie uczuć, jakie jego mama żywiła do Camilli, którą Diana podobno nazwała Rottweilerem. Jednak Phil uważa, że Harry powinien chwalić Dianę w swojej książce i pomijać wszelką bezpośrednią krytykę obecnej żony Karola.

Jestem pewien, że Meghan zachęca go do usuwania wielu dawnych problemów z jego głowy i przekonała go, że to najlepsze dla jego zdrowia psychicznego. Książka nie pomoże jednak w sprawie pojednania z jego ojcem i bratem.

Pamiętniki Harry’ego mają pojawić się już wkrótce. Tymczasem świat żyje książką Toma Bowera Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów, w której ujawnia wiele pikantnych szczegółów z zacisza Pałacu Buckingham.


Harry szykuje zemstę na Camilli

Harry szykuje zemstę na Camilli

Harry szykuje zemstę na Camilli

Harry szykuje zemstę na Camilli

Księżna Camilla, Harry, Meghan Markle

Księżna Camilla, Harry, Meghan Markle

Komentarze

 • GośćDONG pisze:

  NIKT NIE POWINIEN NIKOGO OBRAZAC KIM TY JESTES ZEBY TAK MOWIC?

 • Gość pisze:

  Zlewozmywak w natarciu:)))

  • Gość pisze:

   No niestety, te prymitywy fanki meg spod zlewozmywaka wszędzie muszą zaznaczyć swoją cuchnaca obecność

 • Gość pisze:

  Harry powinien usunąć ze swojego życia swój największy problem – wycieraczke zwana meg 🙂

  • Gość.. pisze:

   Nie obrażaj nikogo ,a tym bardziej jak ne znasz.Nie chcesz chyba ,żeby Ciebie ktoś wyzwał od wycieraczek .Kto kogo przezywa tak sam się nazywa(radzę pomyśleć)

  • Gość pisze:

   Nie obrazam, nazywam rzeczy po imieniu. Dlaczego mnie ktoś miałby tak nazywać? Nikt nie ma do tego prawa.
   „Kto się przezywa. ….” – słyszałam to ostatni raz w przedszkolu, więc zakładam, że jesteś na poziomie przedszkolaka 🙂

 • Gość gość pisze:

  Każdy wie że święta nie była Diana. Karol kiedyś powie dość Harremu.. Jeżeli Harry nie jest synem Karola to powinien zrobić porządek znimi.Bo inaczej rodzina królewska nie zazna spokoju.

 • Gość pisze:

  meganica nie zachęca go do „usuwania” problemów (chociaż, gdyby tylko mogła…), one je w nim pielęgnuje i podsyca, bo dzięki temu jest o niej głośno.

 • Gość pisze:

  diana od początku była osobą zaburzoną psychicznie,myslała jak dziś Meghan,że będzie rządzić na dworze.Za pieniadze podatników stroiła się ponad miarę, a wkońcu podczas małżeństwa miała kilku kochanków!!!!Więc dlaczego tylko Karol jest zły?????człowiek ,który od 50-ciu lat kocha jedną kobietę!!!!!!!

  • Gość pisze:

   To dlaczego ozenil sie z Diana i uczynil Ja nieszczesliwa !!! To zwykly smiec !!!!!! I

  • Gość pisze:

   diana idąc do slubu dobrze wiedziała,że Karol ją nie kocha a kocha Camilę.Chciała być księżniczką potem królową to miała co chciała.

  • Lida pisze:

   Ty jesteś zaburzony psychicznie i to jak bardzo. Jak byś trochę poczytał książek i orientował się w temacie, to byś takich bzdur nie pisał. Cymbał.

 • Gość.Jarek ja pisze:

  Ta Kamila odstrasza tak brzydka osoba brak słów ma ta brzydka osobę

 • Gość Ilona pisze:

  Brawo Harry

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×