Szukaj

Książę Filip świętuje 99. urodziny. Meghan, Harry i Archie przygotowali wzruszającą niespodziankę dla seniora

Harry i Meghan

Harry i Meghan

Dziadek księcia Harry’ego obchodzi właśnie 99. urodziny. Z tej okazji jego ukochany wnuk wraz z żoną mają zamiar złożyć mu życzenia przez telefon.

Książę Filip to mąż królowej Elżbiety II. Urodził się w Grecji 10 czerwca 1921 roku jako jedyny syn księcia Andrzeja i księżnej Alicji Battenberg. Pochodzi z duńskiego rodu Schleswig-Holstein-Sonderburg-Glücksburg. Dziś obchodzi swoje 99 urodziny. Z tej okazji para Sussex planuje zrobić mu niespodziankę.

W kwietniu swoje święto obchodziła babcia księcia Harry’ego. Monarchini kończyła wtedy 94 lata i mimo trwającej kwarantanny na świecie starała się utrzymać kontakt z resztą rodziny. Otrzymywała wtedy życzenia za pomocą komunikatorów internetowych oraz rozmów telefonicznych. Dziś sytuacja jest podobna i wciąż poruszanie się po świecie jest utrudnione. Dlatego wnuk musi korzystać z alternatywnych sposobów na uczczenie tego dnia.

Książę Harry i Meghan Markle złożą życzenia Filipowi przez telefon

Książę Harry wraz z żoną z uwagi na pandemię koronawirusa, nie mogą być obecni podczas urodzin dziadka Filipa. Książę i księżna Cambridge oraz książę Walii i księżna Kornwalii udostępnili swoje życzenia poprzez konta w mediach społecznościowych w środę. Natomiast pałac na swoim oficjalnym Instagramie dodał zdjęcia, na których widać młodą Elżbietę II wraz z mężem. Pod zdjęciem nie zabrakło ciepłych słów w stronę solenizanta.

Życzymy księciu Filipowi wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Jego królewska wysokość kończy dziś 99 lat i spędzi ten dzień z królową w Windsor.

Harry i Meghan zdecydowali się na opuszczenie rodziny królewskiej jakiś czas temu. Podjęli decyzję o wyprowadzeniu się do Los Angeles, gdzie zamieszkali wspólnie z synkiem. Za granicą świętowali już drugą rocznicę ślubu oraz pierwsze urodziny Archiego, który jest ósmym prawnukiem królowej i księcia Filipa. Zapewne rozmowa telefoniczną, jaką szykują dziadkowi, będzie dla niego ogromną niespodzianką.


Książę Filip z królową Elżbietą II

Książę Filip z królową Elżbietą II

Książę Filip z królową Elżbietą II

Książę Filip z królową Elżbietą II

Książę Filip z królową Elżbietą II

Książę Filip z królową Elżbietą II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×