Książę Harry zaraz po ślubie z Meghan Markle ma zaplanowany poważny zabieg! Wszystko przez swoją ukochaną!

Meghan Markle i książę Harry przed ślubem

Meghan Markle i książę Harry przed ślubem

Książę Harry przejdzie zabieg przeszczepu włosów

Wydaje się jakby duch żelaznej dyscypliny w brytyjskiej rodzinie królewskiej słabł… Rodzina królewska, która od pokoleń żyła w zgodzie z surowymi regułami dworskiej etykiety, powoli zaczyna lekko im się przeciwstawiać. Wychowanie dzieci, kolor lakieru do paznokci, rodzaj nakryć głowy – młodzi członkowie brytyjskiej dynastii chcą mieć coś do powiedzenia w tego typu kwestiach.

Jedną z rzeczy, które ostatnio zadziwiły Brytyjczyków była nowa fryzura księcia Williama. Zachowawczy i dystyngowany dotychczas William, za namową żony i Meghan Markle, ogolił głowę praktycznie na zero. Metamorfoza syna księcia Karola spodobała się wielu poddanym, w internecie pojawiły się liczne komplementy i opinie sugerujące, że „William w końcu wygląda jak idealny kandydat na króla”.

Dzisiaj okazuje się, że nie tylko William ma zastrzeżenia co do swoich włosów. Mocno zaniepokojony stanem swojej fryzury jest również jego młodszy brat – Harry. Jego włosy są coraz rzadsze, na jego głowie tworzą się zakola, a skóra prześwituje przez rzedniejące kępki. W związku z tym zakłopotany książę postanowił zrobić sobie transplantację włosów.

Ile książę Harry zapłaci za przeszczep włosów?

Jak donosi magazyn Daily Star, Harry, po ślubie z Meghan Markle, planuje zabieg przeszczepu włosów, który kosztuje 50 tysięcy funtów i zapewnia bujną czuprynę:

Jest młodym księciem i chce wyglądać młodo najdłużej jak tylko się da. Meghan namówiła go na przeszczep, bo widziała w Hollywood rzesze kolegów, którzy w ten sposób poprawili urodę. On zdaje sobie sprawę, że będzie o tym głośno, jednak uważa, że ma prawo w wieku 33 lat wyglądać nadal jak 20-latek – cytuje swojego informatora brytyjski serwis.

Czekamy na efekty.

Książę Karol zapragnął po swojemu zorganizować ślub Harry’ego i Meghan Markle! Jest mała wojna na dworze, ale młodzi się nie dają!

Królową Elżbietę II nieźle poniosło. Tylko przy niej księżna Kate ma zakaz noszenia jednego rodzaju butów

https://jastrzabpost.pl/newsy/tiara-na-glowie-ksieznych-co-oznacza-kto-ja-moze-nosic_621413.html


Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

ksiaze-harry
Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×