Królowa Elżbieta II akceptowała imiona dla córki Harry’ego i Meghan! Zaraz po narodzinach Lilibet wydarzyło się coś jeszcze

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry, zanim wybrał imiona dla córki, odbył szczerą rozmowę ze swoją babcią, królową Elżbietą II. Zagraniczna prasa dotarła do szczegółów.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkali w Santa Barbara, gdzie kupili wymarzoną posiadłość położoną w otoczeniu innych gwiazd. Zakochani realizują się zawodowo i doskonale łączą to z życiem prywatnym.

Od kilku dni cieszą się drugim dzieckiem. W piątek przyszła na świat ich córeczka, Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor. Dumni rodzice te szczęśliwe wieści przekazali dwa dni później. W niedzielę media obiegł oficjalny komunikat:

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Książę Harry przed narodzinami córki odbył szczerą rozmowę z królową Elżbietą II

Harry i Meghan nazwali córkę na cześć mamy i babci księcia. Zagraniczna prasa donosi, że zanim podjęli taką decyzję, ojciec Lilibet skonsultował ją z królową Elżbietą II. Mirror podaje, że przeprowadził szczerą rozmowę, którą monarchini zachowała w tajemnicy przed innymi:

Harry rozmawiał z członkami rodziny, w tym z królową, na temat wyboru imienia, którego książę Edynburga używał, gdy zwracał się do królowej – czytamy na łamach portalu.

To nie koniec sekretów. Małżonkowie już w piątek poinformowali bliskich o narodzinach córeczki. William i Kate zareagowali natychmiast i przesłali prezent dla maleństwa. Harry poprosił bliskich o zachowanie dyskrecji. Ci spełnili jego prośbę. Dowodem może być fakt, że urzędnicy, którzy pracują w Pałacu Buckingham dowiedzieli się o urodzeniu Lilibet dopiero w niedzielę, gdy media obiegł oficjalny komunikat.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

theroyalfamily_126032556_1007921339728896_3423228099150245283_n

Komentarze

  • NadiaMaja pisze:

    Nikt o rozmowie Harry’ego z królową nie wiedział, a tabloidy się dowiedziały. Nikt o prezencie nie wiedział i nie wiadomo, co to jest, ale jest prześliczny… DEBILIZM TABLOIDÓW PRZEBIJA ICH SAMYCH!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×