Co się dzieje z księciem Harrym? Tabloid donosi, że trafił do szpitala w nie najlepszym stanie

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry ma problemy ze zdrowiem? Niepokojące doniesienia obiegły zagraniczne media. Podobno powodem są gwałtowne zmiany w jego życiu. Co wiadomo na ten temat?

Na początku roku książę Harry i Meghan Markle poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii do Kanady, by za chwilę przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkali w Los Angeles, w posiadłości, która jest luksusowo wyposażona.

Książę Harry ma problemy ze zdrowiem psychicznym?

W ostatnim czasie w życiu Harry’ego i Meghan doszło do sporych zmian. O ile Markle nie ma problemu z dostosowaniem do nowej sytuacji, o tyle jej mąż podobno gorzej ją znosi. Jest z nim źle do tego stopnia, że jego stan wymagał pomocy specjalistów, a książę trafił do szpitala psychiatrycznego.

Globe podaje, że Harry czuje się bardzo samotny w nowym miejscu. Jego zły stan miała pogłębić pandemia koronawirusa, która zatrzymała go przed znalezieniem sobie nowego zajęcia, a także przed powrotem do ojczyzny. Doprowadziło to do tego, że obecnie znajduje się na oddziale psychiatrycznym.

Osoba z otoczenia małżonków podaje, że książę czuje się przybity tym, że jego żona, zmusiła go do porzucenia poprzedniego życia, by robić karierę w Hollywood.

Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach Zjedoczonych nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa – donosi informator tabloidu.

Pałac oficjalnie nie skomentował tych doniesień. Chociaż przez pandemię koronawirusa większość planów małżonków stanęła pod znakiem zapytania, pewne jest, że ich nowa posiadłość znajduje się w dzielnicy, w której mieszkają celebryci.


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×