Szykuje się wielkie pojednanie księcia Harry’ego z ojcem. Znane są termin i szczegóły. Królowa kapitalnie to rozegrała

Karol, Harry, Elżbieta II

Karol, Harry, Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ma plan jak doprowadzić do pojednania Harry'ego i księcia Karola. To musi się udać.

Królowa Elżbieta II wymyśliła, w jaki sposób doprowadzić do pojednania rodziny. Jej plan ma na celu doprowadzenie do zgody między Harrym i Karolem. Co z Williamem? To wszystko także obmyśliła. Czy jej się to uda?

Harry pojedna się z Karolem?

Królowa niedawno wycofała się z szeregu ważnych publicznych zobowiązań z powodu złego stanu zdrowia, ale jedna rzecz, bez której nie będzie mogła się obejść, to Boże Narodzenie. W zeszłym tygodniu królewskie źródła ujawniły, że Jej Wysokość rzeczywiście będzie realizować swoje plany organizowania corocznych obchodów świąt z rodziną w Sandringham w przyszłym miesiącu.

Jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby jej rodzina zebrała się razem. Pomimo smutku po stracie męża, księcia Filipa w kwietniu i odejściu księcia Harry’ego i Meghan z królewskiej rodziny, nic nie osłabiło jej ducha – mówią osoby z dworu – szczególnie ze względu na fakt, że ma czworo nowych prawnuków, którymi może się radować: Lucasa, Augusta, Lilibet i Sienę.

Wiadomo, że chociaż większość rodziny jest zachwycona tą wiadomością, monarchini wciąż pracuje nad przekonaniem Harry’ego i Meghan, by przywieźli swoje dzieci na ich pierwsze prawdziwe królewskie Boże Narodzenie.

Królowa powiedziała Harry’emu, że czuje, że to może być jej ostatnie Boże Narodzenie i chce poznać swoją prawnuczkę. Jest oczywiście jeden warunek – Harry musi pogodzić się ze swoim ojcem.

Informator ujawnia, że ​​książę Karol wskazał jej, że jest więcej niż chętny wybaczyć swojemu synowi, pod warunkiem, że Harry jest otwarty na tę rozmowę.

Harry pojedna się z Karolem?

Harry pojedna się z Karolem?

Co znamienne, w zeszłym tygodniu monarchini wydała słabo zawoalowane ostrzeżenie dla swojej rodziny, podczas wiadomości wideo pierwszego dnia szczytu klimatycznego ONZ COP26 w Glasgow, mówiąc:

Nikt z nas nie będzie żył wiecznie.

Podobno królowa chce, żeby Harry w końcu sobie uświadomił, jakie trwałe szkody wyrządzi rodzinie. Królowa jest bardzo bystrym obserwatorem i dobrze wie, że jeśli Karol i Harry wybaczą sobie nawzajem, to książę William prawdopodobnie również pojedna się z bratem.

Czuje, że pozostawienie Williama, aby został królem bez wspierającego go w tym brata, naraża go na porażkę.

Pozostaje mieć nadzieję, że plany królowej zostaną wprowadzone w życie i Harry wróci na łono rodziny.


Harry pojedna się z Karolem?

Harry pojedna się z Karolem?

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 1996 r.

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 1996 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×