Amerykańska dziennikarka przeprowadziła wywiad z księciem Harrym. Nie wspomina tego najlepiej. Odrzucił ją jego… zapach

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry udzielił wywiadu jednej z amerykańskich dziennikarek. Kobieta nie wspomina tego momentu najlepiej. Od razu odrzucił ją zapach księcia. To nie brzmi zbyt dobrze.

Książę Harry i jego żona Meghan Markle w zeszłym roku wycofali się z życia publicznego i oznajmili, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Wywołali tym ogromne poruszenie, ponieważ wcześniej nic nie zapowiadało tak kontrowersyjnej decyzji z ich strony. Postanowili wyjechać z Wielkiej Brytanii i na stałe osiedlili się w USA. Długo nie komentowali, tego, co się wydarzyło, a dopiero po roku od wyjazdu udzielili przełomowego wywiadu u Oprah Winfrey. Przed jedną z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarek opowiedzieli, jak byli traktowani przez pozostałych członków rodziny. Meghan spotkała się z rasizmem i wyznała, że miała myśli samobójcze.

Od tamtej pory w ich życiu wiele się zmieniło. Mieszkają i żyją według własnych zasad z dala od rodziny królewskiej. Nadal jednak angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne i prowadzą własną fundację. Ostatnio małżonkowie po raz pierwszy od narodzin ich drugiego dziecka, czyli córeczki Lilibet Diany pojawili się publicznie i udali się w podróż do Nowego Jorku, gdzie między innymi promowali szczepienia na Covid-19.

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Książę Harry udzielił wywiadu. Dziennikarka nie odniosła miłego wrażenia

Książę Harry uchodzi obecnie za przykładnego męża i ojca, który za wszelką cenę chce chronić swoich najbliższych przed zgubnymi skutkami życia w blasku fleszy. Nie zawsze jednak był przykładem do naśladowania. Jeszcze kilka lat temu prasa rozpisywała się o jego kolejnych wybrykach. Chociaż tłumy go uwielbiały, to regularnie lądował na okładkach tabloidów, a o imprezach z jego udziałem krążyły legendy.

Niedawno w filmie dokumentalnym The Me You Can’t See wyznał, że już jako młody człowiek był uzależniony od alkoholu, w którym topił swoje problemy.

Chciałem pić, chciałem brać narkotyki, chciałem robić wszystko to, co sprawiało, że czułem się inaczej niż na co dzień. Zacząłem zdawać sobie sprawę, że może nie piłem od poniedziałku do piątku non stop, ale byłem w stanie wypić taką samą ilość alkoholu jednego piątkowego albo sobotniego dnia. Piłem nie dlatego, że to lubiłem, ale dlatego, że chciałem coś ukryć – powiedział Harry.

Niezbyt miło wywiad z wnukiem królowej Elżbiety II wspomina także amerykańska dziennikarka Katie Couric. Rozmawiała z nim z okazji 60-lecia panowania jego babci, a wszystko miało miejsce podczas jego wizyty w Brazylii. Zamienili kilka słów po meczu polo, a zapach księcia Harry’ego wręcz odrzucił rozmówczynię.

Zapach papierosów i alkoholu uwalniał się z każdego pora jego ciała – zdradziła w rozmowie z Daily Mail.

Tabloid domniema, że prawdopodobnie dzień wcześniej książę ostro imprezował i nie zdążył dojść do siebie. Od 2018 roku, czyli ślubu z Meghan jest on zupełnie innym człowiekiem. Porzucił imprezy i nałogi na rzecz ukochanej i ich dzieci.


Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Meghan Markle i książę Harry na okładce magazynu Time

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×