Szukaj

Brytyjczycy spieszą z gratulacjami. Książę Harry właśnie otrzymał szczególną rolę

Książę Harry na spotkaniu z młodzieżą. Fot. Twiitter Royal Family

Książę Harry na spotkaniu z młodzieżą. Fot. Twiitter Royal Family

Książę Harry nawet po odejściu z rodziny królewskiej cieszy się sporą sympatią wśród elity. Ostatnio został poproszony o udział w szczególnym wydarzeniu. Zgodził się bez chwili wahania.

Książe Harry i Meghan Markle 8 stycznia oficjalnie zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Swoje oświadczenie dotyczące całej sytuacji zamieścili na Instagramie. Obecnie para przebywa w Wielkiej Brytanii, wypełniając ostatnie oficjalne obowiązki, które zostały na nich nałożone jeszcze przed ogłoszeniem rezygnacji.

Decyzja Harry’ego i Meghan o opuszczeniu szeregów rodu Windsorów była podyktowana chęcią samodzielności i życia na własny rachunek. Harry i Meghan chcą pracować i być niezależni finansowo. Jeszcze nie wiadomo, jakie mają plany co do wspólnej przyszłości. Poinformowali jedynie, że chcą udzielać się charytatywnie i nadal będą wspierać królową Elżbietę II we wszystkich jej działaniach.

Sussexowie nadal chcą wpajać syna w królewskie tradycje. Para chce dzielić swój czas pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę Północną, co ma im pomóc wychować małego Archiego w poszanowaniu tradycji królewskiego rodu, z którego się wywodzi.

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry zostanie ojcem chrzestnym

Jak podaje brytyjski tygodnik The Sunday Times, księcia Harry’ego czeka jeszcze jeden obowiązek. Nie jest on jednak podyktowany zobowiązaniami wobec rodziny królewskiej. Przyjaciel męża Meghan – Charlie van Straubenzee poprosił go, aby został ojcem chrzestnym jego córeczki, która niedawno przyszła na świat.

Harry z przyjemnością zgodził podjąć się tego honoru – czytamy na łamach gazety.

Informator The Sunday Times dodaje również, że przyjaciel księcia Harry’ego jest jednym z ojców chrzestnych małego Archiego, dlatego chciał się odwdzięczyć księciu podobnym wyróżnieniem.

Brytyjski tygodnik zdążył już przekazać gratulacje dla rodziców i samego księcia. My również dołączamy się do nich.


Charlie van Straubenzee i Daisy Jenks - ślub

Charlie van Straubenzee i Daisy Jenks - ślub

Charlie Van Straubenzee i Daisy Jenks – zdjęcia ze ślubu

Charlie Van Straubenzee i Daisy Jenks – zdjęcia ze ślubu

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×