Szukaj

Książę Harry w najbardziej szczerym wywiadzie swojego życia. Wyciekła prywatna rozmowa. Jest skandal

Książę Harry ofiarą gigantycznego oszustwa. Dwaj rosyjscy dowcipnisie wkręcili go w bardzo szczery wywiad. Co miał powiedzieć?
Książę Harry, nagranie rozmowy

Książę Harry, nagranie rozmowy

Książe Harry i Meghan Markle 8 stycznia zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Obecnie para przebywa w Wielkiej Brytanii, wypełniając ostatnie oficjalne obowiązki, które zostały na nich nałożone jeszcze przed ogłoszeniem odejścia.

Decyzja Harry’ego i Meghan o opuszczeniu szeregów rodu Windsorów była podyktowana chęcią samodzielności i życia na własny rachunek, ale wywołała wielką sensację na całym świecie. Odtąd Sussexowie nie znikają z czołówek tabloidów. Budzą powszechne zainteresowanie, co wykorzystali dwaj Rosjanie, którzy zrobili sobie potężny żart z księcia.

Książę Harry ofiarą żartu

Dwóch rosyjskich dowcipnisiów – Vovan i Lexus, a naprawdę Vladimir Kuznetsov i Alexey Stolyarov, podobno oszukało księcia Harry’ego. Chłopcy sprowokowali go do niezwykle szczerej rozmowy przez telefon.

YouTuberzy, którzy zamieścili audio rozmowy na kanale, tuż przed jej usunięciem podali się za działaczkę zmian klimatu – Gretę Thunberg i jej tatę.

Pałac Buckingham nie skomentował, czy taki film rzeczywiście istnieje i czy naprawdę mówi w nim książę Harry. A co takiego brat Williama miał powiedzieć?

Na pytanie o swoją relacje z Meghan Markle i powody, dla których opuścili rodzinę królewską, odparł:

Zapewniam cię, że poślubienie księcia lub księżniczki to nie wszystko. Ale czasami właściwa decyzja nie jest łatwa. Ta decyzja z pewnością nie była łatwa, ale była to właściwa decyzja dla naszej rodziny, właściwa decyzja, aby móc chronić mojego syna. I myślę, że jest mnóstwo ludzi na całym świecie, którzy mogą nas zidentyfikować i szanować za stawianie naszej rodziny na pierwszym miejscu.

Na temat swojego życia, jeszcze sprzed ślubu i tego, jak wpłynęło na jego decyzję:

Byłem w wojsku przez dziesięć lat, więc jestem bardziej normalny, niż moja rodzina chciałaby w to uwierzyć. Ale z pewnością bycie w innej pozycji daje nam teraz zdolność mówienia i robienia rzeczy, których moglibyśmy nie być w stanie zrobić. A biorąc pod uwagę, że każdy w wieku poniżej 35 lub 36 lat wydaje się odgrywać rolę aktywisty, daje nam to szansę na zrobienie czegoś więcej bez krytyki.

Nie chciał wypowiedzieć się na temat skandalu z udziałem swojego wuja, księcia Andrzeja.

Nie mam wiele do powiedzenia na ten temat. Ale cokolwiek zrobił, a czego nie zrobił, jest całkowicie innym tematem niż ja i moja żona.

Dalej dosyć ostro wypowiedział się na temat polityki energetycznej Donalda Trumpa.

Sam fakt, że Donald Trump naciska na przemysł węglowy w Ameryce świadczy o tym, że ma krew na rękach. Ale Trump będzie chciał się z tobą spotkać [Greta], aby wyglądać lepiej, ale nie będzie chciał z tobą rozmawiać o zmianach klimatu, ponieważ go przechytrzysz.

Został także sprowokowany do odpowiedzi na pytanie, dlaczego sam lata prywatnymi odrzutowcami, co już wielokrotnie mu zarzucano.

Niestety odrzutowiec nie ma alternatywy. Musimy latać samolotami komercyjnymi na całym świecie. Czasem wybieram taki rodzaj podróży, żeby chronić moją rodzinę. Muszę przede wszystkim zapewnić ochronę i bezpieczeństwo mojej rodzinie, a samoloty pełne podróżnych nie zawsze są sprzyjające.

Nie wiadomo, czy wywiad w ogóle się odbył i czy na nagraniach, które krążyły na YouTubie rzeczywiście wypowiadał się Harry. Nie ma żadnego oficjalnego komentarza. Pewne jest jednak to, że YouTuberzy zyskali niezły rozgłos i… napędzili sobie problemów.


Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry - nowa fryzura

Książę Harry - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×