Książę Harry odwoła ślub z Meghan Markle?! Wszystko przez jej brata! „Zrobi pośmiewisko z ciebie i z twojego dziedzictwa”

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Brat Meghan Markle błaga księcia Harry’ego by odwołał ślub

Podobno z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To jedno z przysłów, z którym Meghan Markle bez wątpienia zgadza się w tym momencie całym sercem. Jej przyrodni brat Thomas Markle Junior znów nie popisał się w mediach – tym razem posunął się jednak zbyt daleko. Do królewskiego ślubu zostało niewiele ponad dwa tygodnie, a on wywołał skandal na arenie międzynarodowej i zrobił to najprawdopodobniej z czystej złośliwości. Magazyn In Touch opublikował otwarty list od mężczyzny do księcia Harry’ego, w którym ten nawołuje do odwołania ceremonii!

Specjaliści od PR-u rodziny królewskiej muszą teraz rwać włosy z głowy. Po skandalu z nagimi zdjęciami gwiazdy podobne wynurzenia w prasie to ostatnie, czego potrzebuje wizerunek przyszłej księżnej. Tymczasem jej brat grzmi w liście:

Nie jest za późno, Meghan nie jest odpowiednią kobietą dla ciebie. Im mniej czasu do waszego królewskiego ślubu, tym bardziej widać, że będzie to największy błąd w historii królewskich ślubów. Nie rozumiem dlaczego nie widzisz prawdziwej Meghan, którą widzi teraz cały świat. Meghan próbująca odegrać rolę księżniczki jak aktorka niskich lotów z Hollywood to już przeżytek. Ta sterana, płytka i próżna kobieta zrobi z ciebie i z twojego dziedzictwa pośmiewisko.

Być może ktoś wziąłby jego list na poważnie gdyby na sam koniec nie wspomniał o braku zaproszenia na ślub:

Nie wspominając już o tym, jakby innych rzeczy było mało – nie zaprosiła własnej rodziny na ślub, za to zaprosiła całą masę obcych osób. Kto tak robi? Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu bajkowemu ślubowi zanim będzie za późno. Można by też pomyśleć, że królewski ślub zbliży do siebie rozdartą rodzinę, ale dla Meghan jesteśmy daleką rodziną, jak widać.

Jak widać Thomas nie może przełknąć faktu, że siostra – z którą nie ma kontaktu od 2011 roku – wyrwała się z toksycznego środowiska i nie ma zamiaru zapraszać go do nowego życia. Siostra Meghan, Sammy Markle, skomentowała list brata na Twitterze. Było krótko i dosadnie:

Mój brat powinien skończyć z alkoholizmem i kłamstwami

Myślicie, że po ślubie ta nagonka na Meghan dobiegnie końca?

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie pokazali czym pojadą do ślubu! Przyćmią nawet księżną Kate i księcia Williama!

Wiadomo już kto zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle?! Projektantka odpowiedzialna za kreację Mariah Carey i Victorii Beckham zabrała głos!

UPS. Fryzjer Meghan Markle zdradził nazwiska gości weselnych! Wśród nich najsłynniejszy przystojniak z Hollywood i jego piękna żona!


Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry i Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×