Szukaj

Książę Harry ma inną obrączkę niż reszta książąt. Dwa lata po ślubie dopatrzono się istotnego szczegółu

Książę Harry i Meghan Markle we wtorek świętowali drugą rocznicę ślubu. Dzień później brytyjska prasa ujawniła, że mężczyzna nosi inną obrączkę niż pozostali członkowie jego rodziny. Czym to jest spowodowane?
Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się dwa lata temu. Ich ślub oraz wesele były spektakularne. Mówiło się o nich miesiącami. Kolorowa prasa wzięła pod lupę suknie panny młodej, menu, listę gości. Małżonkowie znaleźli się na świeczniku. Od tego czasu tabloidy co rusz serwują ciekawostki z ich życia prywatnego.

Informacje podawane przez prasę nie zawsze są pozytywne. By nieco zahamować falę krytycznych i często nieprawdziwych doniesień na swój temat, małżonkowie wypowiedzieli wojnę, wytaczając procesy niektórym redakcjom. W krótkim czasie odeszli od rodziny królewskiej i zgodnie z porozumieniem zawartym z królową, swoje funkcje przestali pełnić pod koniec marca.

Książę Harry: obrączka. Dlaczego jest inna niż pozostałych członków rodziny?

Nie oznacza to jednak, że brytyjska prasa przestała interesować się Harrym i jego żoną. Magazyn Hello! wziął pod lupę biżuterię księcia, zauważając, że jego obrączka jest inna, niż u pozostałych członków rodziny. Mężczyzna wybrał nowoczesny, platynowy element, a nie klasyczne złoto walijskie, które noszą m.in. Karol i William. Tym samym złamał zasady panujące na dworze.

Obrączka Karola jest wykonana z klasycznego złota, jak prawie wszystkie inne w rodzinie. Jest stworzona z metalu szlachetnego, który tradycyjnie jest podarunkiem od królowej. To fragment jej osobistej kolekcji walijskiego złota z kopalni w Clogau St. David w Dolgellau w Walii, która aktualnie nie działa.

Harry postanowił zrezygnować z tej tradycji, wybierając elegancki platynowy wzór. Co ciekawe, Meghan zdecydowała się na obrączkę, wykonaną z kawałka walijskiego złota. Biżuterię stworzył zakład jubilerski Cleave.


Książę Harry nosi nietypową obrączkę

Książę Harry nosi nietypową obrączkę

Książę Harry nosi nietypową obrączkę

Książę Harry nosi nietypową obrączkę

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×