Szukaj

Książę Harry łamiącym głosem o poronieniu Meghan Markle. Druzgocące słowa podczas publicznego wystąpienia

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle poroniła w lipcu, ale dopiero kilka dni temu przekazała światu druzgocącą wiadomość. Teraz głos zabrał książę Harry, który ze łzami w oczach opowiedział o rodzinnej tragedii.

Początek wakacji był jednym z najtrudniejszych miesięcy w życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego. W lipcu małżonkowie stracili drugie dziecko. O wielkiej traumie, jaką było poronienie, księżna Sussexu opowiedziała w rozmowie z New York Times. Podzieliła się historią, która wstrząsnęła całym światem. Słowa otuchy płynęły do niej zewsząd, w tym od księżnej Kate, która nie zważając na rodzinny konflikt, chwyciła za telefon i zadzwoniła do szwagierki.

Książę Harry o poronieniu Meghan Markle. Przejmujące słowa księcia

Sussexowie na kilka tygodni po tragedii zaszyli się w rodzinnym domu w Santa Barbara. Nie uczestniczyli w życiu publicznym i nie komentowali plotek, jakie w tamtym czasie generowała kolorowa prasa. Na łamach tabloidów często spekulowano na temat ciąży, płci dziecka i imion, jakie Meghan z Harrym rzekomo wybrali dla swojego potomka.

Meghan Markle "oficjalnie" w ciąży

Meghan Markle „oficjalnie” w ciąży – okładka lipcowego wydania Life&Style

Dopiero teraz wnuk królowej Elżbiety II zdecydował się na przemówienie, w którym poruszył temat utraty drugiego dziecka. Swoją odezwę do fanów rozpoczął od opowieści o tym, jak bardzo zmienił się po narodzinach Archiego. Ojcostwo wywróciło jego życie do góry nogami:

W momencie, gdy zostajesz ojcem, wszystko naprawdę się zmienia, ponieważ wtedy zaczynasz zdawać sobie sprawę z sensu wprowadzania nowej osoby w ten świat. Nie możemy ukraść im przyszłości. Naprawdę nie możemy. Zawsze wierzyłem, że możemy zostawić świat w lepszym stanie niż w jakim go zastaliśmy.

Harry swoje wirtualne wystąpienie zakończył ściskającymi za serce słowami. Syn księżnej Diany i księcia Karola łamiącym się głosem nawiązał do drugiej ciąży Meghan. Opisał sytuację, która miała miejsce tuż przed poronieniem:

Teraz jestem ojcem. Wcześniej, kiedy moja żona i ja staliśmy tutaj, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego drugiego dziecka, nikt inny nie miał pojęcia, ale tak było…

Przejmujące wystąpienie brata Williama możecie obejrzeć poniżej.


Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Dodaj komentarz

 • Merlin pisze:

  Potraficie tylko oceniać innych. To wygląda tak jakbyście byli idealni. Po co komentujecie artykuł, który was nie dotyczy i nie interesuje,. Brak empatii czyni nasz świat chujowym właśnie przez takich ludzi jak wy.

  • Ania pisze:

   Zgadzam się. Wszystkie komentarze są tak przesycone nenawiscią. Przykre to:(Ludzie trochę empatii!!!!!

 • Gość pisze:

  Drugie dziecko a ślad węglowy jak sie kiedyś powoływał

 • Gość pisze:

  juz nie mozna ciagle. czytac o tej kobiecie Meghan,kto to wlasciwie jest, co prezentuje,za stara na gromadke dzieci.

 • Gość pisze:

  Niech nie przesadzają. Ile kobiet przeżywa takie tragedie po kilka razy.owszem, to trudne przeżycia
  Oni jednsk mają jedno dziecko i nie jest to sytuacja druzgocącą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×