Szukaj

Książę Harry zamieścił zaskakujące wideo z domu w LA. Miał ważny powód

Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry w domu w Los Angeles nagrał zaskakujący filmik, który umieścił w sieci. Do kogo się zwrócił? Jak zareagowali internauci?

Książę Harry i Meghan Markle na początku roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Interesy królowej reprezentowali do końca marca. W międzyczasie spakowali walizki i przenieśli się za ocean — najpierw do Kandy, potem do Stanów Zjednoczonych.

W dobie pandemii koronawirusa, małżonkowie nie siedzą z założonymi rękami i wspierają tych najbardziej potrzebujących. Włączyli się w akcję charytatywną organizacji non profit Project Angel Food i jako wolontariusze pomagają rozwozić jedzenie w Los Angeles.

Książę Harry udostępnił nowe wideo. Do kogo się zwrócił?

Książę Harry nagrał wideo, w którym zawarł ważny komunikat. Zwrócił się do fanów i uczestników Invictus Games, czyli zawodów sportowych dla weteranów wojennych, które od lat obejmuje swoim patronatem. Powiedział, że w dniu, w którym nagrywa to wideo, w Holandii powinna odbywać się ceremonia otwarcia.

Chociaż wszystko było gotowe, przez pandemię koronawirusa, trzeba było odwołać plany. Organizatorzy robią co mogą, by przenieść imprezę na późniejszy termin. Książę wyjawił, że nowe daty wkrótce zostaną podane do wiadomości:

Mam nadzieję, że wszyscy członkowie rodziny Invictus dobrze sobie radzą i wspierają się w tych trudnych czasach. Nadal słyszę niesamowite historie o rodzinach spotykających się podczas rozmów na platformach internetowych, ale proszę, uważajcie na tych, którzy umilkli lub którzy są nie są już widoczni na stronach czatów.

Harry dodał, że chociaż uczestnicy nie mogą osobiście wziąć udziału w wydarzeniu, część zajęć zaplanowanych na ten tydzień będzie transmitowanych w sieci:

Oprócz całej wirtualnej działalności zespołu w Hadze cieszę się, że The Invictus Games Foundation będzie gospodarzem wirtualnej konferencji z międzynarodowymi mówcami i uczestnikami, dzielącymi się przemyśleniami i doświadczeniami. Jestem niezmiernie wdzięczny za ciągłe wsparcie. Trzymajcie się bezpiecznie, a w tym tygodniu zostańcie z nami.

Internauci w komentarzach podziękowali Harry’emu za te słowa, a część z nich zadeklarowało, że będzie śledzić to, co będzie się działo w sieci.


Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry nagrał nowe wideo

Książę Harry zwrócił się do fanów Invictus Games

Książę Harry zwrócił się do fanów Invictus Games

Książę Harry zwrócił się do fanów Invictus Games

Książę Harry zwrócił się do fanów Invictus Games

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×