Szukaj

Książę Harry przyłapany z dziwnym pierścionkiem. To nie tylko piękna biżuteria

Książę Harry - nietypowa bizuteria

Co oznacza czarny pierścień księcia Harry’ego?

Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Wkrótce po tym, jak radosna nowina obiegła świat, królewscy fani na palcu księcia zauważyli nietypowy element biżuterii. Czy ma to związek z ciążą jego ukochanej?

Harry i Meghan obecnie przebywają w Australii. Uczestniczą w umówionych wcześniej spotkaniach przekonując, że są świetnie dobranym małżeństwem, nie tylko gotowym na powitanie na świecie kolejnego potomka, ale także chcącym wysłuchać i poznać wiele osób.

Podczas tej wizyty na światło dzienne ujrzał jeszcze jeden element – nietypowa biżuteria księcia Harry’ego. Mężczyzna na jednym z palców nosi bowiem ostry, czarny pierścionek. Okazuje się także, że miał go już na sobie podczas ślubu księżniczki Eugenii, kiedy to rodzina królewska dowiedziała się o tym, że Meghan jest w ciąży.

Chociaż oficjalnie tego nie potwierdzono, magazyn People donosi, że nowa biżuteria to Oura Ring. Ten tytanowy pierścień służy do śledzenia snu i aktywności poprzez temperaturę ciała. Ładuje się on bezprzewodowo, a wszystkie dane, które zanotuje, można śledzić w telefonie za pomocą odpowiedniej aplikacji.

Cena tego produktu waha się od 275 funtów (ponad 1300 zł)  do 920 funtów (ponad 4400 zł) i dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i różowym. Wygląda więc na to, że przyszły tata zaczął szczególnie troszczyć się o swoje zdrowie.

Nie ma się wcale co dziwić. Wkrótce to on będzie największą podporą żony w opiece nad maluszkiem, który pojawi się wiosną przyszłego roku. Czekacie na to wydarzenie?

Ciężarna Meghan Markle wyjawiła swoją największą słabość! Jest zaskakująco urocza

Meghan Markle cudownie podkreśliła ciążowy brzuszek! Gdy zrzuciła płaszcz widać go było jak na dłoni!

Meghan Markle przechytrzyła protokół! Ciężarna księżna została twarzą kolekcji ubrań swojej sławnej przyjaciółki!


Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z dziećmi w Dubho

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z dziećmi w Dubho

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry w Operze w Sydney

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry w Operze w Sydney

Wizyta Meghan Markle w ciąży i księcia Harry'ego w Sydney

Wizyta Meghan Markle w ciąży i księcia Harry'ego w Sydney

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×