Szukaj

Książę Harry niepokoi się o przyszłość Archiego. Jego obawy dobrze zrozumieją inni rodzice

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry niepokoi się o swojego syna, Archiego, o czym opowiedział w nowym eseju. Zdradził powód, który spędza mu sen z powiek. O czym mowa? 

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Mieszkają w prestiżowej dzielnicy, w której swoje posiadłości mają największe gwiazdy Hollywood. Chociaż mogłoby się wydawać, że małżonkowie idealnie odnajdą się w tym miejscu, podobno nie są za bardzo lubiani.

Doszło do tego, że sąsiedzi poskarżyli się tabloidom. Wyjawili, że przeszkadzają im paparazzi, a także drony latające nad posiadłością. Para nie skomentowała tych słów. W zamian za to skupiają się, by robić swoje. Na początku pandemii dowozili jedzenie potrzebującym, wspierają schroniska.

Książę Harry niepokoi się o Archiego. O co?

Książę Harry niedawno napisał długi artykuł dla Fast Company. Zdradził, że jest jedna sprawa, która go niepokoi jako ojca dwuletnego syna. Jego obawy doskonale zrozumieją inni rodzice. To technologia i jej wpływ na zachowania dzieci. Podkreśla, że firmy powinny się zastanowić, gdzie się reklamują, jest to bardzo istotne:

Firmy kupujące reklamy online muszą również zdawać sobie sprawę z tego, że nasz świat cyfrowy ma wpływ na świat fizyczny — na nasze zbiorowe zdrowie, na naszą demokrację, na sposób, w jaki myślimy i współdziałamy ze sobą, na to, jak przetwarzamy informacje. Ponieważ, jeśli jesteśmy podatni na siły przymusu w przestrzeni cyfrowej, musimy zadać sobie pytanie – co to oznacza dla naszych dzieci? Jako ojciec jest to szczególnie istotne dla mnie — podkreśla książę Harry.

Książę zwrócił się do osób badających wpływ social mediów i tego jak działają na innych ludzi — zwłaszcza młodych — i wyjaśnił:

Wierzę, że analizy, które kiedyś otrzymamy, będą niezwykle poruszające.

Meghan i Harry nadal wspierają projekty bliskie ich sercu. Aktualnie są w trakcie realizacji swojej globalnej organizacji charytatywnej Archewell — nazwy zainspirowanej przez ich syna Archiego.


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×