Szukaj

Wielki cios dla Harry’ego. Wrócił do Londynu i nie spotkał najbliższych sobie osób. Tak niewiele zabrakło…

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry nie opuścił pogrzebu księcia Filipa. Po ponad roku nieobecności wylądował na Wyspach Brytyjskich. Niestety nie spotkał się w Anglii z najbliższymi osobami. To był dla niego wielki cios. Tak niewiele brakowało.

Kiedy nadeszły smutne wieści z Windsoru, że nie żyje książę Filip, Harry natychmiast wsiadł w samolot. 12 kwietnia wylądował w Anglii i odbył kwarantannę przed pogrzebem, który odbył się w sobotę 17 kwietnia. Nie towarzyszyła mu ciężarna Meghan, której tak długa podróż odradzili lekarze.

Fani rodziny królewskiej zamarli, kiedy skłóceni według wielu źródeł, William i Harry po ceremonii urządzili sobie krótką pogawędkę, którą nagrały kamery. Wydawało się, że wszystko w końcu wróci do normy, a oni ponownie znaleźli wspólny język.

Jednak później do mediów dotarły wieści, że za murami pałacu wszystko wróciło do normy. Bracia i ich ojciec, Karol przeprowadzili jedynie kilkuminutową rozmowę, po której wszystko wróciło na dawne tory.

Ciężko to nazwać pojednaniem. Odbyli krótką rozmowę o pogrzebie, powspominali księcia Filipa i każdy poszedł w swoim kierunku – twierdzi informator jednego z tabloidów.

Harry miał okazje porozmawiać z wieloma członkami rodziny, ale nie zdołał spotkać się z najbliższymi jego sercu.

Książę Harry nie zdołał spotkać się w Anglii z najbliższymi osobami

Książę Harry spędził czas z wieloma swoimi krewnymi podczas powrotu do Wielkiej Brytanii na pogrzeb księcia Filipa, ale niestety nie zdołał spotkać się z bratankami.

Harry nie miał okazji zobaczyć George’a, Charlotte i Louisa w Wielkiej Brytanii. Oprócz dnia pogrzebu Filipa, w którym George, Charlotte i Louis nie uczestniczyli i prywatnego spotkania z królową, był w izolacji we Frogmore[Cottage- mówi informator US Weekly.

Harry wrócił do Kalifornii we wtorek, 20 kwietnia.

Harry nie mógł się doczekać powrotu do ciężarnej żony i Archiego. Jest szczęśliwy, że wrócił do Montecito.

Informator twierdzi jednak, że to, iż nie zdołał zobaczyć się z dziećmi brata, jest dla niego wielkim ciosem. Kwarantanna mocno go ograniczyła podczas pobytu, a nie chciał zostawać dłużej, bo martwił się o Meghan i Archiego.


Księżniczka Charlotte i książę George – ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem

Księżniczka Charlotte i książę George – ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem

Książę Harry odznaczony

Książę Harry odznaczony

Książę Harry podczas misji w Afganistanie

Książę Harry podczas misji w Afganistanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×