Szukaj

Smutne publiczne wystąpienie rodziny królewskiej. Brytyjczycy mają żal do Harry’ego

Książę Harry

Książę Harry

Brytyjczycy obchodzili dzisiaj jedno z ważniejszych narodowych świąt. W jego obchodach uczestniczyli wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Wśród nich zabrakło jednak księcia Harry'ego i jego żony. 

Książę Harry w marcu tego roku postanowił zrezygnować ze swojego udziału w życiu rodziny królewskiej. Razem z żoną Meghan wyjechał z Wielkiej Brytanii, by zacząć nowe życie w USA. Młodzi małżonkowie chcieli się usamodzielnić i stanąć na własnych nogach, by z dala od blasku fleszy móc wychowywać swojego syna. O wszystkim poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali na Instagramie. Brytyjczycy nie ukrywali swojego rozczarowania zachowaniem księcia Harry’ego.

Od kilku miesięcy Sussexowie mieszkają w Stanach Zjednoczonych, ale niestety nie mogą liczyć na upragniony spokój. Swoją decyzją wzbudzili oni jeszcze większe zainteresowanie mediów. Nie ma dnia, by w tabloidach nie pojawiały się kolejne informacje na ich temat. Cały czas mówi się także, że poprzez swój wyjazd Harry jest w konflikcie z resztą rodziny królewskiej. Bardzo źle ma się dziać zwłaszcza pomiędzy nim a jego starszym bratem Williamem, który bardzo sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków następcy tronu. Dzisiaj w Wielkiej Brytanii miały miejsce bardzo ważne uroczystości, w których uczestniczyli wszyscy Windsorowie.

Brytyjczycy mają żal do księcia Harry’ego

Dzisiaj w Londynie odbyły się obchody Remembrance Sunday (Niedziela Pamięci), które poprzedzają Międzynarodowy Dzień Pamięci, który jest obchodzony 11 listopada. Na obchodach zjawiła się cała rodzina królewska, która według tradycji przypięła do swoich okryć wierzchnich sztuczne maki, które są symbolem tego dnia. Książę William, jego ojciec Karol, oraz Królowa Elżbieta II złożyli wieńce zrobione z tych właśnie kwiatów.

Obchody tego dnia ze względu na pandemię stały pod wielkim znakiem zapytania. Na zdjęciach widać jednak, że wszyscy zachowywali odpowiedni dystans.

Niestety podczas tego święta zabrakło Harry’ego i jego żony. Jak do tej pory każdego roku bracia składali symboliczne wieńce we dwójkę. Brytyjczycy nie kryją swojego rozżalenia. Uważają, że młodszy brat Williama powinien przylecieć do kraju. Licznie piszą o tym w komentarzach. Niestety Harry podjął inną decyzję.


księżna Kate

księżna Kate

książę William

książę William

królowa Elżbieta II

królowa Elżbieta II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×