Harry nie jest synem Karola? Tabloid dotarł do biologicznego ojca księcia. Afera jakiej jeszcze nie było!

Książę Karol, książę Harry

Książę Karol, książę Harry

Książę Harry nie jest synem księcia Karola? Tabloidy donoszą, że to właśnie książę Walii przekazał mu tę nieprzyjemną nowinę. To dlatego książę Sussexu i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej?

Karol powiedział  Harry’emu, że nie jest jego biologicznym ojcem! Miał mu oznajmić, że jest owocem romansu jego matki, księżnej Diany. Tak przynajmniej twierdzi amerykańska prasa brukowa.

 

Czy książę Harry jest synem księcia Karola?

Jedną z regularnie powtarzających się historii, o których rozpisują się tabloidy, jest pomysł, że książę Harry jest owocem romansu jego matki, księżnej Diany, a nie biologicznym synem księcia Walii. Karol miał mu sam to oznajmić.

Wszystko zaczyna się od tego, że żona księcia Harry’ego, Meghan Markle jest dosyć niepopularna wśród reszty rodziny, ponieważ stawia nieuzasadnione żądania, łamie królewski protokół i ogólnie jest źle odbierana przez wszystkich wokół niej. Źródło mówi magazynowi:

Karol miał już dość marudzenia i narzekań Meghan, wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie spuścił mu bombę na głowę.

Książę Karol miał wtedy powiedzieć swojemu synowi:

Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Informator dodaje:

Karol dalej mówił Harry’emu, że zna prawdę od jego narodzin i wkrótce po tym, wykonał test DNA, który to udowodnił. Kiedy Harry błagał go, by powiedział, kim jest jego prawdziwy ojciec – książę Walii odwrócił się i wyszedł z pokoju.

 

Kto rzekomo jest ojcem księcia Harry’ego?

Tabloid twierdzi dalej, że gdyby książę Karol upublicznił te informacje, książę i księżna Sussex straciliby wszystko – dom, pieniądze, tytuły.

Dalej artykuł poświęcony jest mężczyznom, którzy mogliby być biologicznym ojcem księcia Harry’ego, a w szczególności Jamesowi Hewittowi, który miał romans z księżną Dianą w latach 80., mniej więcej w czasie narodzin księcia Harry’ego.

Księżna Diana i James Hewitt mieli romans

Księżna Diana i James Hewitt mieli romans

To prawda, że ​​romans się wydarzył, jak później przyznała się zarówno księżna Diana, jak i Hewitt. Jednak zaczął się po urodzeniu księcia Harry’ego, jak pokazały zapisy i jak powiedział Hewitt w wywiadzie w 2017 roku. Jak donosi Telegraph, były oficer marynarki został zapytany wprost, czy jest ojcem księcia Harry’ego, i odpowiedział stanowczo, że nie.

Kolejno o bycie ojcem księcia Harry’ego podejrzewany jest oficer Gwardii Walijskiej, Mark Dyer. Dowodem mają być  ich rude włosy.

Nie ma oficjalnych komentarzy na temat doniesień tabloidów. Pewnie jest to, że nie pierwszy raz ta historia pojawia się na łamach kolorowej prasy. Teraz pisano o tym, w kontekście wojny medialnej, jaką wytoczył Harry bulwarówkom, żeby chronić swoją żonę, księżną Meghan.

 

Książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej

8 stycznia 2019 roku Meghan i Harry poinformowali na Instagramie, że podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Od tego dnia postanowili, że będą prowadzić życie jak większość Brytyjczyków.

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji zdecydowaliśmy się na zmianę w tym roku, i zacząć odgrywać nową rolę w tej instytucji (rodzinie królewskiej).

Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany.

Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Ojczyzny i naszych mecenasów. Ta równowaga pozwoli nam wychować naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następny rozdział, w tym uruchomienie naszej nowej organizacji charytatywnej.

Z niecierpliwością oczekujemy na udostępnienie pełnych szczegółów tego ekscytującego następnego kroku we właściwym czasie, ponieważ nadal współpracujemy z Jej Wysokością Królową, Księciem Walii, Księciem Cambridge i wszystkimi odpowiednimi stronami. Do tego czasu zaakceptujcie nasze najgłębsze podziękowania za nieustające wsparcie.

Czy wpływ na ich decyzję miała między innymi sytuacja z księciem Karolem, o której donosił wtedy tabloid Globe?


Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dajcie temu chłopcu spokój.Przestancie szargać dobre imię jego matki.Nie wystarczy Wam , że przyczyniliście się do jej śmierci.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×