Szukaj

Harry nie jest synem Karola? Tabloid dotarł do biologicznego ojca księcia. Afera jakiej jeszcze nie było!

Książę Harry nie jest synem księcia Karola? Tabloidy donoszą, że to właśnie książę Walii przekazał mu tę nieprzyjemną nowinę. Zobaczcie, co donoszą zagraniczne bulwarówki.
Książę Karol, książę Harry

Książę Karol, książę Harry

Książę Karol powiedział księciu Harry’emu, że nie jest jego biologicznym ojcem! Miał mu oznajmić, że jest owocem romansu jego matki, księżnej Diany. Tak przynajmniej twierdzi amerykańska prasa brukowa.

Zobacz: Druga ciąża Meghan Markle jeszcze w tym roku? Wymowne zachowanie księżna Harry’ego. Media oszalały

Czy ksiażę Harry jest synem księcia Karola?

Jedną z regularnie powtarzających się historii, o których rozpisują się tabloidy, jest pomysł, że książę Harry jest owocem romansu jego matki, księżnej Diany, a nie biologicznym synem księcia Walii. Karol miał mu sam to oznajmić.

Wszystko zaczyna się od tego, że żona księcia Harry’ego, Meghan Markle jest dosyć niepopularna wśród reszty rodziny, ponieważ stawia nieuzasadnione żądania, łamie królewski protokół i ogólnie jest źle odbierana przez wszystkich wokół niej. Źródło mówi magazynowi:

Karol miał już dość marudzenia i narzekań Meghan, wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie spuścił mu bombę na głowę.

Książę Karol miał wtedy powiedzieć swojemu synowi:

Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Informator dodaje:

Karol dalej mówił Harry’emu, że zna prawdę od jego narodzin i wkrótce po tym, wykonał test DNA, który to udowodnił. Kiedy Harry błagał go, by powiedział, kim jest jego prawdziwy ojciec – książę Walii odwrócił się i wyszedł z pokoju.

Zobacz: Księżna Kate wymknęła się do pubu. Skorzystała z patentu księcia Harry’ego

Kto rzekomo jest ojcem księcia Harry’ego?

Tabloid twierdzi dalej, że gdyby książę Karol upublicznił te informacje, książę i księżna Sussex straciliby wszystko – dom, pieniądze, tytuły.

Dalej artykuł poświęcony jest mężczyznom, którzy mogliby być biologicznym ojcem księcia Harry’ego, a w szczególności Jamesowi Hewittowi, który miał romans z księżną Dianą w latach 80., mniej więcej w czasie narodzin księcia Harry’ego.

Księżna Diana i James Hewitt mieli romans

Księżna Diana i James Hewitt mieli romans

To prawda, że ​​romans się wydarzył, jak później przyznała się zarówno księżna Diana, jak i Hewitt. Jednak zaczął się po urodzeniu księcia Harry’ego, jak pokazały zapisy i jak powiedział Hewitt w wywiadzie w 2017 roku. Jak donosi Telegraph, były oficer marynarki został zapytany wprost, czy jest ojcem księcia Harry’ego, i odpowiedział stanowczo, że nie.

Kolejno o bycie ojcem księcia Harry’ego podejrzewany jest oficer Gwardii Walijskiej, Mark Dyer. Dowodem mają być  ich rude włosy.

Nie ma oficjalnych komentarzy na temat doniesień tabloidów. Pewnie jest to, że nie pierwszy raz ta historia pojawia się na łamach kolorowej prasy. Teraz pisano o tym, w kontekście wojny medialnej, jaką wytoczył Harry bulwarówkom, żeby chronić swoją żonę, księżną Meghan.

Zobacz: Szok! Królowa Elżbieta II ogołociła Meghan, Harry’ego i Archiego ze wszystkiego! Brukowa prasa ujawnia szczegóły


Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

×