Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Zdjęcie (1) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[1/26] Książę Filip i książę Harry

Zdjęcie (2) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[2/26] Książę Filip w młodości

Zdjęcie (3) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[3/26] James Hewitt - domniemany kochanek księżnej Diany

Zdjęcie (4) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[4/26] Księżna Diana i James Hewitt mieli romans

Zdjęcie (5) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[5/26] James Hewitt jest ojcem księcia Harry'ego?

Zdjęcie (6) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[6/26] Książę Harry i zdjęcia z Afryki

Zdjęcie (7) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[7/26] Książę Harry i zdjęcia z Afryki

Zdjęcie (8) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[8/26] Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z prezydentem Irlandii

Zdjęcie (9) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[9/26] Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii

Zdjęcie (10) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[10/26] Książę Karol i księżna Camilla podczas chrztu księcia Louisa

Zdjęcie (11) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[11/26] Książę Karol i księżna Diana z księciem Williamem w 1982 roku (fot. ONS)

Zdjęcie (12) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[12/26] Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Zdjęcie (13) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[13/26] Książę William i książę Karol, 1985 r. (fot. East News)

Zdjęcie (14) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[14/26] Meghan Markle, książę Harry i książę Karol

Zdjęcie (15) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[15/26] Księżna Camilla, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Harry, książę George, książę William (fot. ONS)

Zdjęcie (16) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[16/26] Obchody 100-lecia bitwy pod Sommą. W pierwszym rzędzie od lewej: prezydent Francji Francois Hollande, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, książę Karol. W drugim rzędzie od lewej: książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Camilla (fot. ONS)

Zdjęcie (17) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[17/26] Księżna Diana i książę Harry oraz książę William i książę Karol, 1985 r. (fot. East News)

Zdjęcie (18) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[18/26] Księżna Diana z synami - Williamem i Harrym i mężem Karolem

Zdjęcie (19) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[19/26] Księżna Diana i Książę Karol z dziećmi

Zdjęcie (20) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[20/26] Meghan Markle i książę Harry na otwarciu wystawy o życiu Nelsona Mandeli

Zdjęcie (21) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[21/26] Książę Harry i zdjęcia z Afryki

Zdjęcie (22) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[22/26] Książę Harry – 100-lecie Royal Air Force

Zdjęcie (23) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[23/26] Meghan Markle i książę Harry – chrzest księcia Louisa

Zdjęcie (24) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[24/26] Meghan Markle i książę Harry – 100-lecie Royal Air Force

Zdjęcie (25) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[25/26] Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii. 3-ltni Walter Cullen złapał księżną za włosy

Zdjęcie (26) Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

[26/26] Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z prezydentem Irlandii

Komentarze

×