Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Potwierdzają się ostatnie doniesienia z Pałacu Królewskiego?! Książę Harry i Meghan Markle planują ślub?!


Królowa Elżbieta ma powody do radości?

Książę Harry zamierza się oświadczyć?

Książę Harry i Meghan Markle spotykają się od jakiegoś czasu, a media wciąż spekulują na temat ich przyszłości. Para bardzo długo nie ujawniała informacji ze swojego życia prywatnego. Jest to poniekąd zrozumiałe, ze względu na etykę życia rodziny królewskiej.

Natomiast jak podaje portal Us Weekly, coś jest na rzeczy i prawdopodobnie para przygotowuje się do oficjalnego poinformowania świata o zaręczynach!

Byłoby to zgodne z formą, którą przyjęli książę William i księżna Kate. Informacja o planach wstąpienia w związek małżeński została wypuszczona do mediów w postaci kilku artykułów, które każdorazowo przybliżały nas do poznania prawdy.

Z wieści, jakie podaje Us Weekly, wiemy również, że Meghan ma w planach przeniesienie się do Londynu. Mogłaby zrobić to w każdej chwili, lecz w USA realizowany jest siódmy i zarazem ostatni sezon serialu w którym występuje. Dlatego zaraz po jego zakończeniu na spokojnie może przeprowadzić się do stolicy Wielkiej Brytanii.

Podobno w kuluarach Pałacu Królewskiego wszyscy są już w gotowości do medialnych oświadczeń.

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy i już niedługo będziemy zachwycać się kolejnym pięknym ślubem w królewskiej oprawie?

Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym już nie poszaleje! Lista dworskich zakazów może szokować!

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Wywiad z księciem Harrym dla Newsweeka

Wywiad z księciem Harrym dla Newsweeka

 

 Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×