Szukaj

Książę Harry namiętnie korzysta z czatu grupowego na WhatsAppie. Wysyła znajomym same foto-rarytasy

Książę Harry na WhatsApp

Książę Harry na WhatsApp

Książę Harry na WhatsAppie udziela się na czacie grupowym. Przyjaciołom z Wielkiej Brytanii wysyła sporo intymnych zdjęć z Kanady. Dzieli się z nimi każdą chwilą spędzoną w nowym miejscu. A co z Meghan Markle?

Książę Harry i Meghan Markle osiedlili się w Kanadzie, po tym jak 8 stycznia oficjalnie wycofali się ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej. Mimo że para rozpoczęła swoje nowe, upragnione życie, to Harry w oddalonym od Londynu o 7500 km Vancouver coraz mocniej odczuwa brak swoich brytyjskich przyjaciół.

Co książę Harry wysyła znajomym na WhatsAppie?

Jak podaje źródło The Sun, książę Sussexu jest członkiem czatu grupowego, do którego zapisany jest od kilku dobrych lat. Przez długi czas był biernym obserwatorem wymiany zdań między uczestnikami konwersacji, ale od kiedy zamieszkał w Kanadzie wszystko się zmieniło.

Teraz Harry dotrzymuje kroku swoim przyjaciołom bardziej niż kiedykolwiek. Często jako pierwszy odczytuje wiadomości, także te, które uczestnicy grupy wysyłają w środku nocy. Najnowsze źródła podają:

Harry jest w grupie na WhatsAppie od lat. Ostatnio używa go bardziej niż kiedykolwiek, a to w celu utrzymywania kontaktu i wysyłania zdjęć. Dzieli się swoim szczęściem z bliskimi. Nie uważa, że przebywanie po drugiej stronie świata oznacza, że straci kontakt z ludźmi, z którymi był związany przez całe życie. Teraz brakuje mu ich bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Informator gazety dodał, że Harry podobno często wysyła zbawne zdjęcia i filmy z Ameryki Północnej – pokazuje różnice kulturowe, zapierające dech w piersiach widoki lokalnej przyrody i oczywiście zdjęcia z domowego zacisza, na których nie brakuje Archiego czy Meghan.

Najwyraźniej książę trzyma się deklaracji złożonej w pożegnalnym oświadczeniu. Przyznał w nim, że chce dzielić życie pomiędzy dwoma kontynentami. I robi to, ale nie tylko w świecie realnym.

Książę Harry w Kanadzie

Książę Harry w Kanadzie

Z kim przyjaźnią się Harry i Meghan?

W ostatnich latach pojawiły się doniesienia, które sugerują, że Harry i Meghan powoli osłabiali więzi z bliskimi przyjaciółmi z młodzieńczych lat. Jednocześnie umocnili podobno relacje z Sereną Williams czy George’em i Amal Clooneyami.

W artykule opublikowanym w magazynie Tatler w maju 2019 stwierdzono, że Harry po ślubie z Meghan odciął się od najbliższego przyjaciela z dzieciństwa, Toma Inskipa. wówczas zarzucono księżnej Sussexu, że oddala Harry’ego od jego dobrych znajomych, a w zamian zależy jej na przyjaźniach ze śmietanką towarzyską ze świata show-biznesu.

Nic nie wskazuje na to, że para Sussexów pojawi  się wkrótce w Wielkiej Brytanii, ponieważ w ubiegłym miesiącu podano, że Harry i Meghan mają nadzieję spędzić lato w Los Angeles. Mówi się również, że Meghan aktywnie szuka menedżera lub agenta dla swoich przyszłych projektów aktorskich.


Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry - wycieczka po Afryce

Książę Harry - wycieczka po Afryce

Książę Harry i Meghan Markle w Nowej Zelandii

Książę Harry i Meghan Markle w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×