Szukaj

Też to zauważyliście? Książę Harry ma swój ulubiony, szary sweterek! To będzie przecież hit sezonu!

Książę Harry i Meghan Markle kilka dni temu przywitali na świecie swojego pierwszego synka. Była to doskonała okazja do prześledzenia jeszcze raz całego życia rodziców chłopca. Czego się dowiedzieliśmy? Czegoś, na co nikt nigdy wcześniej nie zwrócił uwagi! Harry ma bowiem swój ulubiony sweterek.
Książę Harry

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami. 6 maja na świat przyszedł ich synek Archie Harrison. Dwa dni później dumni rodzice postanowili podzielić się ze światem swoim szczęściem i pokazali buźkę noworodka. Cały świat dosłownie oszalał na punkcie narodzin kolejnego następcy brytyjskiego tronu, a fani rodziny królewskiej wyruszyli na poszukiwania nowinek z życia jego rodziców. Co udało im się znaleźć?

Na instagramowym profilu jednej z wielbicielek Royal Family pojawił się ciekawy post, złożony ze zdjęć księcia Harry’ego i Meghan. Przedstawiają one liczne fotografie z publicznych wyjść książąt Sussex podczas trwania ciąży kobiety. Nie ona jest jednak główna bohaterką tego newsa, a… odzież jej męża!

Na każdym zdjęciu świeżo upieczony tata ubrany jest w szary sweterek z suwakiem do połowy klatki piersiowej. Mężczyzna prezentuje się w nim bardzo elegancko. Zawsze zakłada pod niego śnieżnobiałą, lub czarną koszulę i to w nim właśnie przywitał na świecie swojego długo wyczekiwanego synka.

Myślicie, że dzięki temu odkryciu sprzedaż tego odzienia w Wielkiej Brytanii wzrośnie? Widząc jak obywatele tego kraju entuzjastycznie reaguje na każdego newsa na temat członków rodziny królewskiej, nie mam wątpliwości, że właśnie tak będzie! Swoją drogą, ciekawe czy kupił go sobie sam, czy może dostał w prezencie od żony. 😉

View this post on Instagram

#royalbaby Papa Sussex and his favorite grey sweater???? . Baby Sussex is one day old and I can't wait to see him tomorrow for the first time with his proud parents???? and I'm sure they will also announce his name (maybe during or before the photocall). Waiting for the first pics of the family of three, I have to post Harry's pics from yesterday because I've never seen him happier than this; The Duke of Sussex announced to the world the birth of his first son, and you know special occasions call for special clothes (I'm joking????)… Harry first wore this sweater in October in Australia (but I could be wrong) and then I've count other three occasions including yesterday's announcement???? #britishroyalfamily #britishroyals #princeharry #dukeofsussex #meghanmarkle #duchessofsussex #harryandmeghan #instaroyals #royalcouple #royalbaby #royalnews #babysussex #itsaboy

A post shared by Royal Addicted (@royal.addicted) on

Niestosowny żart królowej Elżbiety na widok syna Meghan Markle i księcia Harry’ego ujrzał światło dzienne! Jak ona mogła powiedzieć coś takiego!

Syn Meghan Markle dostał prezent od polskiej marki! Pierwsza pamiątka znad Wisły robi wrażenie!

Syn Meghan Markle odziedziczył imię po… Szalona teoria tabloidu została zobrazowana. Niektórzy są zniesmaczeni 


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×