Szukaj

Książe Harry zaskoczył fryzurą. Internauci twierdzą, że wygląda teraz jak Maciej Dowbor. On też zmienił image

Książę Harry, Maciej Dowbor

Książę Harry, Maciej Dowbor

Maciej Dowbor zaskoczył internautów romantycznym zdjęciem z Joanną Koroniewską, pod którym nie omieszkał zażartować ze swojej pięknej małżonki. Internauci rozbawieni, ale są też tacy, którzy zauważyli w nim podobieństwo do księcia Harry'ego!

Maciej Dowbor na szklanym ekranie bawi widzów od lat w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nikt z taką lekkością nie potrafi żartować z uczestnikami na temat ich występów. Widzowie Polsatu wręcz go uwielbiają i nie wyobrażają sobie flagowego show stacji bez jego udziału.

Dobry humor nie opuszcza Macieja także w domowym zaciszu. Żarty, jakie uprawia z Joanną Koroniewską, przysparzają internautom wielu okazji do uśmiechu. Para w kapitalny sposób punktuje swoje niedoskonałości, obracając je w atuty. Tym razem dziennikarz puścił oko do swoich fanów w opisie dołączonym do bardzo romantycznego zdjęcia z żoną.

Maciej Dowbor całuje żonę. Fani widzą w nim drugiego księcia Harry’ego

Maciej został sfotografowany w chwili, w której namiętnie całował ukochaną. Joanna, zamiast rozkoszować się soczystym pocałunkiem, patrzyła prosto w obiektyw. W efekcie wyszło zdjęcie, jakie wiele gwiazd schowałoby w domowym archiwum i robiło wszystko, by nie trafiło do internetu. Ale nie Dowborowie.

Czy widzicie przerażenie na twarzy tej niewinnej kobiety? To nie to co myślicie! Wczoraj podczas Domówki u Dowborów z gościnnym udziałem @misiekkoterski trenowaliśmy filmowo-teatralne pocałunki. A jak zwykle wszystkiemu winny był @piotr.gasowski.official. Ponieważ to niezwykle zawiła i skomplikowana historia, całego lajfa możecie obejrzeć na IGTV @joannakoroniewska, albo na naszym kanale Dowbory Be Happy. Jeden wniosek – napewno nie nadaję się na aktora.

W komentarzach oprócz rozbawionych emotikonek pojawiły się porównania do… księcia Harry’ego. Niektórzy sugerują, że mąż Meghan Markle wygląda obecnie właśnie tak jak Maciej, który jakiś czas temu postanowił zapuścić włosy i zaczął wiązać je w kitkę.

  • To już wiem, jak wygląda książę Harry z kitką.
  • Harry też nosi kitkę, ale nikt go nie widział – czytamy.

Skąd taki wniosek? 12 stycznia sąsiad Sussexów udzielił wywiadu w programie The Late Late Show Jamesa Cordena. Amerykański aktor Rob Lowe pochwalił się, że miał okazję ostatnio spotkać Harry’ego, którego nowa fryzura zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Wnuk królowej Elżbiety II zapuścił włosy, które zaczął wiązać w kitkę.

Harry jest bardzo samotny. Można go zobaczyć tak często, jak potwora z Loch Ness i w końcu go zobaczyłem! Widziałem go, jak prowadził samochód. To trwało chwilę. […] Wyglądało na to, że ma na głowie kucyk. Wydawało mi się, że jego włosy są teraz naprawdę długie i były mocno ściągnięte do tyłu. Jestem przekonany, że to był kucyk.

Niestety jak dotąd odmieniony Harry, za którego przemianą stoi sztab ekspertów od wizerunku hollywoodzkich tuz, nie pokazał się światu. Niewykluczone, że po metamorfozie prezentuje się niemniej atrakcyjnie niż Maciej Dowbor, który najwyraźniej wyprzedził panujące za oceanem trendy. Kitka na jego głowie pojawiła się już kilka miesięcy temu.


Maciej Dowbor z kitką na głowie całuje Joannę Koroniewską

Maciej Dowbor z kitką na głowie całuje Joannę Koroniewską

Maciej Dowbor w długich włosach
Maciej Dowbor w długich włosach

Maciej Dowbor w długich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×