Szukaj

Książę Harry ma poważny problem przez Meghan Markle! Konieczna jest operacja!

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem od niemalże roku. Choć to bardzo mało, mężczyzna przypłacił to ponoć zdrowiem! Naukowiec przeprowadził badania i doszedł do wniosku, że łysina księcia urosła o sto procent w ciągu roku! Czy zdecyduje się na przeszczep?
Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markleksiążę Harry to bez wątpienia najgorętsza para na świecie. Nie ma dnia, by zagraniczne media nie informowały o nowinkach z ich życia prywatnego, a te pojawiają się ostatnio w zwiększonej ilości. Wszystko za sprawą ich pierwszego dziecka, które przyszło na świat 6 maja. Mały Archie Harrison jest już sławniejszy niż jego starsze rodzeństwo cioteczne. I choć przez najbliższe lata jego życiu szczegółowo przyglądać będą się media, eksperci i fani, najnowsze doniesienia dotyczą jego rodziców.

Książęta Sussexu są małżeństwem od niecałego roku. Pierwszą rocznicę będą świętować już za kilka dni, tj. 19 maja. W Wielkiej Brytanii już przygotowano zapewne mnóstwo atrakcji z tej okazji, a w pałacu Windsor odbędzie się głośna impreza. Zanim jednak o niej będą pisały wszystkie media, dzisiaj pod lupę wzięta została łysina Harry’ego.

Jeden z brytyjskich naukowców Asim Shahmalak wykonał na zlecenie magazynu The Sun pewne badania. Doszedł do zaskakujących wniosków. Stwierdził bowiem, że łysina księcia urosła o sto procent w ciągu roku, czyli… od czasu ślubu z Meghan! Choć powodem mają być rodzinne geny, niektórzy stwierdzili, że to stres związany z życiem z amerykańską aktorką rozwinął u niego ten problem!

Jak myślicie, czy w takiej sytuacji mężczyzna zdecyduje się na przeszczep włosów?

Zobacz: Globe: “Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!

Zobacz: Były mąż Meghan Markle wziął ślub! Wyprawił luksusowe wesele na plaży! Mamy zdjęcia


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×