Szukaj

Oficjalne zdjęcie Meghan z Harrym i taka wpadka. Widzimy więcej niż powinniśmy

Meghan Markle książę Harry ciąża

Meghan Markle książę Harry ciąża

Książę Harry łysieje

Książę Harry łysieje. Meghan Markle wybrała zdjęcie z wesela, na którym widać, że jej mąż nie ma włosów na czubku potylicy. Zobacz świąteczną pocztówkę książąt Sussexu.

W którym miejscu łysieje książę Harry?

Pod koniec tygodnia Pałac Kensington opublikował zdjęcia kartek, które swoim najbliższym wyślą członkowie rodziny królewskiej. Najwięcej emocji wzbudziło zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Okazuje się, że nie tylko dlatego, że przypomina poprzednie zdjęcie ślubne Markle, ale również temu, że ujawnia wstydliwy sekret księcia Harry’ego.

Gdy była aktorka i jej mąż wybierali zdjęcie, które mogliby umieścić na świątecznej pocztówce do swoich fanów, z pewnością nie spodziewali się, że wywoła ono aż tak spore zamieszanie. Młodzi małżonkowie zdecydowali się bowiem upublicznić fotografię z wesela, na której przytuleni oglądają imponujący pokaz fajerwerków:

Książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc podzielić się nowym zdjęciem ze swojego przyjęcia ślubnego, które obyło się 19 maja we Frogmore House. Fotografię wykonał Chris Allerton i została ona wykorzystana do tegorocznej bożonarodzeniowej świątecznej kartki.

Królewscy fani zauważyli, że zdjęcie jest niezwykle urocze, chociaż nie jest ono idealne! Pokazuje bowiem, że książę zmaga się także z tym samym problem, co pozostali męscy przedstawiciele rodziny Windsorów. Mąż Meghan Markle łysieje, co widać szczególnie na czubku potylicy. Dodajmy, że według plotek brytyjskiej prasy to właśnie Meghan wybrała zdjęcie na pocztówkę, co sugerowałoby, że nieświadomie pogrążyła męża wyjawiając jego sekret.

Chociaż na co dzień udaje mu się to maskować brak włosów, dzięki temu drobnemu przeoczeniu, cały świat wie o jego wstydliwym problemie.

A może tylko gra świateł powoduje takie wrażenie?

Thomas Markle skompromitował Meghan! Upublicznił jej intymne zdjęcie w bikini z byłym mężem! Ośmieszył też Harry’ego!

Niepublikowane zdjęcie z wesela księcia Harry’ego i Meghan Markle trafiło do sieci! Bardziej romantycznie być nie mogło!

Tego Polacy szukali w Google w ciągu 2018 roku! Nie uwierzycie jakie hasła znajdują się na liście


Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle i książę Harry na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle i książę Harry na mszy w Westminster Abbey

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×