Oświadczenie Pałacu Buckingham ws. książki Harry’ego. Rodzina królewska reaguje na chwilę przed premierą

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry przygotowuje książkę, w której opisze swoje życie. Pałac Buckingham przerwał milczenie i wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Sprawdźcie, co w nim napisano.

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, służbowe obowiązki wypełniali do końca marca ubiegłego roku. Wówczas przenieśli się za ocean. Od ponad roku mieszkają w Santa Barbara, w posiadłości zlokalizowanej w sąsiedztwie gwiazd.

Harry i Meghan coraz śmielej wypowiadają się na temat życia w rodzinie królewskiej. Nie tylko niedawno udzielili wywiadu Oprah Winfrey, ale książę także przygotowuje się do wydania publikacji, w której opisze swoją codzienność. Jak podkreślił w oficjalnym komunikacie, nie zamierza koloryzować:

Nie piszę z perspektywy księcia, którym się urodziłem, tylko mężczyzny, którym się stałem. Nosiłem w życiu niejedno nakrycie głowy, dosłownie i w przenośni, dlatego mam nadzieję, że poprzez swoją historię – wzloty, upadki, błędy i nauczki – będę mógł pokazać to, że mamy więcej wspólnego, niż się może wydawać. Jestem wdzięczny za to, że otrzymałem propozycję opowiedzenia tego, jak wyglądało moje życie. Cieszę się, że ludzie będą mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki, jaka jest prawda – skomentował Harry całą sprawę.

Książę Harry wydaje książkę. Pałac Buckingham publikuje oświadczenie

Nowa książka Harry’ego, chociaż jeszcze się nie ukazała, już wzbudza spore emocje. Eksperci przestrzegają księcia przed tym, by nie popełnił błędów swojej mamy. Księżna Diana również zgodziła się ujawnić niektóre skrywane sekrety, potem tego bardzo żałowała:

Księżna Diana żałowała, że stworzyła swoją książkę, tak przynajmniej mówiła. Z pewnością żałowała, że ​​zarobiła miliony na wszystkich swoich smutnych rewelacjach — wyjaśnia biografka Ingrid Seward w The Sun.

Chociaż wiadomość o planach Harry’ego odbiła się szerokim echem w mediach na całym świecie, Pałac Buckingham przez pewien czas milczał. Przedstawiciele rodziny królewskiej wydali jednak oficjalne oświadczenie na łamach magazynu People. Podkreślono w nim, że mąż Meghan Markle rozmawiał ze swoimi bliskimi na temat wspomnianej publikacji:

Nie oczekuje się od Harry’ego uzyskania zgody Pałacu Buckingham na projekt. Wszelkie wyjaśnienia dotyczące książki byłyby tylko pytaniem do księcia i księżnej Sussex.

Książka męża Meghan Markle ma się ukazać za kilka miesięcy. Myślicie, że pogłębi ona rodzinny konflikt, który trwa między Harrym a jego bliskimi?


Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

książę Harry w dokumencie The Me You Can't See

książę Harry w dokumencie The Me You Can't See

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×