Szukaj

Książę Harry i Netflix szykują gigantyczny hit o księżnej Dianie. Wyciekły pierwsze szczegóły

Księżna Diana i książę Harry

Księżna Diana i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z serwisem streamingowym Netflix. Już wiadomo, za jaki temat zabiorą się najpierw. Wyciekły pierwsze szczegóły filmu o księżnej Dianie.

Meghan i Harry założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z serwisem streamingowym Netflix. W oświadczeniu dla New York Timesa, powiedzieli:

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Ted Sarandos, współzałożyciel i dyrektor generalny Netflixa, powiedział w publikacji:

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie.

Nazwa firmy producenckiej Sussexesów nie została jeszcze ujawniona, ale już ujawnione pierwsze plany pary. Będzie film o Dianie. Pierwsze szczegóły ujrzały światło dzienne.

Harry i Meghan produkują film o księżnej Dianie dla Netflixa. Pierwsze szczegóły

W ekskluzywnym wydaniu National Enquirer twierdzi, że współpracę produkcyjną, którą Sussexowie niedawno zaczęli z Netflixem, rozpocznie  film w hołdzie dla ukochanej matki Harry’ego, księżnej Diany. Osoba wtajemniczona mówi, że książę chce stworzyć monumentalne dzieło, aby ją uhonorować. Mówi się, że platforma jest podekscytowana umową, ponieważ Hollywood wie, że jest jedna historia, którą społeczeństwo naprawdę chce, aby syn Królowej Ludzkich Serc opowiedział. Jego własny punkt widzenia.

Książę Harry, zgodnie z artykułem, wierzy w niektóre teorie spiskowe i chce je omówić w filmie. Wcześniej nie mógł, bo polityka pałacu na to nie pozwalała. Teraz to się zmieniło, a on ma rachunki do wyrównania. Historia kończy się stwierdzeniem, że książę Karol z pewnością będzie zdruzgotany przez swojego syna.

Tabloid nie wyjaśnia, jaką formę miałby ten hołd złożony w produkcji. Czy to dramat, jak nadchodzący film o Dianie Spencer, z którym książę nie ma nic wspólnego? A może jest to dokument podobny do Diana, Our Mother: Her Life and Legacy, nad którym zarówno Harry, jak i książę William pracowali w 2017 roku?

Czekamy na kolejne doniesienia.

 


księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Książę William, książę Harry, księżna Diana

Księżna Diana w czerwonej sukni po urodzeniu księcia Harry'ego

Księżna Diana w czerwonej sukni po urodzeniu księcia Harry'ego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×