Meghan i Harry mają ciekawy plan na przyszłość. Nie Netflix i nie show-biznes im w głowie

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry mają wielkie marzenie. Jeszcze nie udało się im go spełnić, ale plany są wielkie. Zaskakujące, czym chcą się zająć.

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku mieszkają w USA, gdzie po kilku przeprowadzkach osiedlili się na stałe. Dom Sussexów w Beverly Hills był niezwykle luksusowy jednak i tam książęca para nie zagrzała miejsca zbyt długo. Wnuk królowej i jego ukochana wyprowadzili się z ogromnej rezydencji i opuścili Los Angeles. W końcu znaleźli przystań w posiadłości w Montecito w Santa Barbara. Zaciszna okolica gwarantuje prywatność, co skłania wielu celebrytów do wybrania tego miejsca na swój dom.

To pierwszy dom, jakie kiedykolwiek posiadali. To był dla nich wyjątkowy czas jako para i rodzina – mieć pełną prywatność przez sześć tygodni, odkąd się wprowadzili. Zamierzają zapuścić korzenie w tym domu i cichej społeczności, która zapewnia znaczną prywatność. To tutaj chcą wychować Archiego i mają nadzieję, że będzie mógł prowadzić tak normalne życie, jak to tylko możliwe – mówiła osoba z otoczenia pary.

Oprócz księcia i księżnej Sussex w Montecito mieszkają m.in. Ellen DeGeneres, Tom Cruise, Oprah Winfrey, czy Orlando Bloom z Katy Perry. Okazuje się jednak, że rezydencja w okolicy pełnej gwiazd to nie jest docelowe miejsce pary.

Megah i Harry mają wielkie marzenie. Czym chcą się zająć w przyszłości?

Książę Harry i Meghan chcą zostać farmerami

Według OK!, książę Harry i Markle tak naprawdę szukali jakiejś kalifornijskiej wsi, aby założyć dom i farmę.

Marzeniem Meghan jest posiadanie koni, więc oboje chcieli mieć wystarczająco dużo ziemi na budowę stajni. Potrzebowali również prywatności i miejsca dla innego żywego inwentarza – mówi informator.

Namiastką tego, o czym marzą, ma być kurnik w ich ogrodzie, nazywany przez nich Archie’s Chick Inn. Kiedy zaprosili Oprah na słynny wywiad, widać było te ptaki, które znalazły miejsce w domu Sussexów.

To proste, ale jest naprawdę satysfakcjonujące i wymaga powrotu do podstaw – powiedziała Meghan.

Czy jednak spełnią swoje marzenie o farmie? Zapewne okaże się to już niedługo, gdyż jak widać, Megahn i Harry nie boją się sięgać po to, na czym im zależy.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×