Stanowcza decyzja księcia Harry’ego w sprawie związku z Meghan Markle!

Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają razem w Ameryce?

Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają razem w Ameryce?

Książę Harry przeprowadzi się do Ameryki dla Meghan Markle

Ach ten Harry, taki łobuziak… Aż ciężko uwierzyć, że nasz ulubiony książę jest naprawdę zakochany! Tyle razy już pisaliśmy o tym, że Harry stracił głowę z miłości, że pojechał się spotkać, że kupił bransoletkę, że razem wyjechali… Tym razem mamy newsa naprawdę zwalającego z nóg – Harry będąc tak zakochanym postanowił, że ponieważ zupełnie nie pretenduje do tronu i nie musi mieszkać koniecznie w Wielkiej Brytanii, chętnie pomieszka w Ameryce!

Harry kocha Amerykę i jest chętny i otwarty na pomysł dzielenia swojego czasu między dwa kontynenty i trzy kraje: Kanadę, Los Angeles i Londyn kiedy tylko Meghan za niego wyjdzie. Rodzina królewska nie ma nic przeciwko, a wręcz przeciwnie – są bardzo zadowoleni, że Harry będzie budował ich wizerunek za oceanem, jednocześnie bywając w rodzinnym kraju i wypełniając swoje obowiązki księcia na miejscu (…). Cała rodzina jest zachwycona i bardzo się cieszą na kolejny ślub w rodzinie, być może nawet na początku lata… (tłum. JastrzabPost)

Na początku lata? Już? Ho ho, książę jest chyba bardzo zakochany! Gratulujemy, trochę zazdrościmy i na pewno będziemy dalej informować o perypetiach sercowych młodszego syna pięknej Diany.

Zobacz: Co za odkrycie! Na ulubionej sukni księżnej Diany znaleziono…

Książę Harry wyprowadzi się do Ameryki?

Książę Harry wyprowadzi się do Ameryki?

Meghan Markle ścięgnie księcia Harry'ego do Ameryki?

Meghan Markle ścięgnie księcia Harry’ego do Ameryki?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×