Meghan i Harry z nieoczekiwaną wizytą w Londynie. To, czego zażądał książę, jest jak policzek dla rodziny królewskiej

Harry i Meghan

Harry i Meghan

Meghan Markle i książę Harry znowu razem w Londynie. Znawcy rodziny królewskiej ocenili ich wizytę. Szybko doczekali się prawdziwych gromów. Co się stało?

Meghan Markle i książę Harry ponad dwa lata temu podjęli bardzo trudną decyzję o tym, aby zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Małżonkowie ogłosili to w social mediach i wywołali ogromne poruszenie. Dopiero po ponad roku od wyjazdu do USA, zdecydowali się opowiedzieć o tym, co naprawdę skłoniło ich do opuszczenia rodu Windsorów i monarchii. Przyznali, że ich relacje z księciem Karolem i Williamem pozostawiały wiele do życzenia, a w związku z brakiem wsparcie Meghan, będąc w ciąży miała myśli samobójcze.

Sussexowie od ponad dwóch lat wiodą życie z dala od pałacowych murów. W tym czasie doczekali się drugiego dziecka, ale zdaje się też, że powoli pracują nad poprawą relacji z rodziną królewską. Okazuje się, że niebawem czeka ich kolejna wizyta w Londynie.

Meghan i Harry z niespodziewaną wizytą w Londynie

Harry w ciągu dwóch lat pojawił się w Londynie na pogrzebie dziadka, a później na odsłonięciu pomnika swojej mamy. Dopiero z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II, książę wraz z żoną i dziećmi pierwszy raz pojawili się razem w Wielkiej Brytanii. Ich wizyta była sporym wydarzeniem i nie przeszła bez echa. Okazuje się, że małżonkowie niedługo znowu zawitają do ojczyzny Harry’ego.

Wiadomo, że książęca para do Londynu przylatuje już we wrześniu. Tabloid The Sun poinformował, że zatrzymają się w domu, którym mieszkali podczas swojej pracy dla monarchii, czyli Frogmore Cottage. Daily Mail z kolei informuje, że małżonkowie otrzymali zaproszenie od królowej Elżbiety II, która chce ich widzieć w swojej posiadłości w Balmoral.

Eksperci są jednak mocno sceptyczni, co do tego, czy małżonkowie zdecydują się pojawić akurat tam. Wiadomo, że Meghan jest przeciwna polowaniom na dziką zwierzynę, którym oddaje się rodzina królewska, będąc w wiejskiej posiadłości.

Jestem pewien, że miałaby nadzieję, że tamtejsza luźna atmosfera będzie bardziej sprzyjać rozmowom i próbom rozwiązania problemów, z którymi wszyscy się borykają. Meghan nie spodoba się środowisko myśliwsko-strzeleckie i rybackie w Highlands, ale królowa czułaby się znacznie bardziej komfortowo, spotykając się z nimi tam, a nie na pospiesznym spotkaniu w Londynie – skomentował ekspert od rodziny królewskiej Phil Dampier dla Daily Mail.

Specjaliści od rodziny królewskiej mocno zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół,  a mianowicie kwestię ochrony. Harry zdążył złożyć już dwa pozwy przeciwko rządowi Wielkiej Brytanii i Scotland Yard, za to, że najpierw pozbawiono go ochrony w Kalifornii, a później, że nie otrzymał jej w czasie wizyty w Londynie. Książę obawia się, że ze względu na swoją służbę w Afganistanie jest narażony na ataki terrorystów.

Angela Levin, która jest biografką księcia Harry’ego nie ukrywa, że jest nieco oburzona jego wymaganiami. Uznała to wręcz za hipokryzję, gdyż dokładnie zdradził on plan swojej wizyty, a jednocześnie obawia się o bezpieczeństwo.

Z pewnością, jeśli ktoś boi się o swoje bezpieczeństwo, powinien zachować to, co robi, w tajemnicy. W przeciwnym razie to hipokryzja – powiedziała dla The Sun.

Myślicie, że Harry doczeka się w końcu rządowej ochrony?


Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Komentarze

 • Gosc pisze:

  Straszne.. te dzieci nie są jej biologicznymi dziećmi…poza tym ten Harry nie jest tak naprawdę prawdziwym Harrym czego więc oczekują od królewskich … ” Man claiming to be “the real Prince Harry” found dead in Irish hotel”

 • Vikk pisze:

  Jak śmiesz obrażać rodzinę królewską?!

 • Gość pisze:

  Festiwal żenady. Oby tylko na gwizdach i buczenie się skończyło, ten idiota pod pantoflem narcystycznej pani w średnim wieku przynosi wstyd rodzinie królewskiej.

 • Gość Toja pisze:

  Niby czemu ktoś miałby ich zaatakować?Chcieli żyć jak zwykli ludzie a ochrony się domagają?To próżność Meghan ,która chce królewskiego traktowania ale królewskich obowiązków już nie.

 • Alek pisze:

  Pasożyty zerujace na pracy ludzi !!!

 • Albert pisze:

  ZASRANCE Royalsow !!!

 • Gość pisze:

  Obawiam się, że perspektywa wyrzucania pieniedzy podatników na ochrone dla parki głupich i bezwartosciowych muppetow podczas kryzysu nie spotka się z pozytywnym odbiorem.
  Mało im było gwizdów i buczenia?

  • Viki pisze:

   Jak śmiesz obrażać rodzinę królewską?! Może i są kosztowni, ale to zwraca się z wpływów w turystyce!!!

  • Gość pisze:

   Ochrona głupiego harrego i jego zezowatego transa nijak się ma do brytyjskiej turystyki 🙂

  • Gość pisze:

   17 sierpnia 2022 o 08:24
   Kretynki zocha, jak zwykle na posterunku.

  • Gość pisze:

   Zocha to twoja matka? Pewnie w takim razie jest kretynka.
   Ale ogólnie debilzm to cecha fanów wycieraczki meg

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×