Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Szykuje się skandal? Na ślub księcia Harry’ego odmówiono zaproszenia ważnym osobistościom! Jest cała lista

Meghan Markle sama planuje ślubKsiążę Harry i Meghan Markle nie zaprosili polityków na ślub

Już tylko miesiąc dzieli nas od jednego z największych wydarzeń w tym stuleciu. Meghan Markle, aktorka amerykańskiego pochodzenia, w dodatku ciemnoskóra i książę Harry, niepokorny młodszy wnuk królowej Elżbiety II staną na ślubnym kobiercu 19 maja. Ceremonia odbędzie się w St George’s Chapel w Windsorze, a przyjęcie – w szklanym namiocie w okolicach zamku. Wiemy już jaki będzie tort, jakie kwiaty, podejrzewamy tożsamość druhny Meghan… A co z gośćmi?

Oficjalny profil rodziny królewskiej na Instagramie poinformował niedawno, że na ślubie obecnych będzie aż 1200 osób z całej Wielkiej Brytanii, które w jakiś sposób związane są z dobroczynnością i charytatywnymi fundacjami wspieranymi przez Harry’ego i Meghan. Do tego dochodzi jeszcze 600 specjalnych gości, zaproszonych przez przyszłą książęcą parę – rodzina, znajomi, przyjaciele. Wśród nich ludzi różnych klas społecznych i zawodów, ale ani jednego polityka. Dokładnie. Ani jednego polityka, byłego prezydenta, premiera, Pierwszej Damy czy marszałka.

Brytyjskie media donoszą, że zaproszenia nie otrzymała nawet Theresa May. Tradycją jest, że premier Wielkiej Brytanii pojawia się na ślubie koronowanej głowy, ale w tym wypadku próżno będzie tam szukać dostojników z Downing Street. Nie pojawi się również Barack Obama z piękną żoną czy Donald Trump, choć to ostatnie nie powinno raczej nikogo dziwić.

Skąd taka decyzja? Książę Harry po narodzinach swojej bratanicy lub bratanka ostatecznie wypadnie z „wielkiej piątki” będącej w kolejce do tronu, więc jego szanse na bycie koronowanym wynoszą obecnie mniej niż zero. Co za tym idzie, nie ma potrzeby zapraszania polityków na jego wesele.

Przynajmniej obędzie się bez międzynarodowych skandali.

Meghan Markle zrobi wszystko aby uszczęśliwić księcia Harry’ego! Na swój ślub przygotowała wyjątkowe show ku pamięci księżnej Diany!

W takiej odsłonie dawno ich nie widzieliśmy! Sportowy płaszczyk Meghan Markle oraz czaderska bluza księcia Harry’ego to mistrzostwo świata!

Już wiadomo co księżna Kate założy na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego! Elegancja na najwyższym poziomieCzy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×