Szukaj

Pierwsze zdjęcie Harry’ego i Meghan powstało na długo przez zaręczynami. Warto było czekać na taką perełkę

Księżna Meghan i książę Harry z końcem marca oficjalnie opuścili rodzinę królewską. Nadworny fotograf pożegnał parę, publikując w sieci pierwsze zdjęcie, które im wykonał. To prawdziwy rarytas dla fanów Sussexów.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Trochę trudno w to uwierzyć, ale książę Harry i Meghan Markle poznali się na randce w ciemno. Zaaranżowała ją koleżanka aktorki. Podczas spotkania okazało się, że para bardzo przypadła sobie do gustu. Informację o związku młodszego syna Diany i Karola podano do wiadomości 8 listopada 2016 roku, a dopiero 10 miesięcy później para pierwszy raz wspólnie pojawiła się na oficjalnym przyjęciu.

Historia miłości Meghan i Harry’ego

Meghan nie była idealną kandydatką na żonę następcy brytyjskiego tronu. Po pierwsze: jest starsza od Harry’ego, po drugie: była rozwódką, po trzecie: nie miała brytyjskiego obywatelstwa, po czwarte: nie pochodziła z arystokratycznej rodziny, po piąte: była aktorką z barwną przeszłością, a po szóste: jest mulatką. Wszystko wskazywało na to, że to kolejny przelotny romans rudowłosego przystojniaka, a nie związek na lata.

Fakt, że zakochałem się w Meghan tak szybko, był dla mnie jedynie potwierdzeniem, że gwiazdy nam sprzyjały. Wszystko było po prostu idealnie! Ta piękna kobieta po prostu natknęła się na mnie i wpadła do mojego życia, a ja wpadłem do jej – mówił Harry w wywiadzie dla BBC.

Meghan od początku nie była ulubienicą królowej Elżbiety II. To jednak nie przeszkodziło Harry’emu, by 19 maja 2018 o godzinie 12:00 wziąć ślub ze swoją wybranką. Ślub książęcej pary odbył się w Kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim w Windsorze.

Pierwsze oficjalne zdjęcie Meghan i Harry’ego

Meghan i Harry’emu od początku towarzyszył nadworny fotograf – Chris Jackson. Już od 14 lat jest on związany z rodziną królewską, którą uwiecznia na zdjęciach. To on fotografował pierwsze oficjalne wyjścia Sussexów. Teraz gdy księżna Meghan i książę Harry ostatecznie opuścili rodzinę królewską, Chris pożegnał ich zdjęciem, które zrobił im jako pierwsze. Ukrywał je przed światem przez prawie trzy lata.

Dzisiaj jest dzień, w którym książę i księżna Sussex oficjalnie ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej – podczas gdy wszyscy mamy o wiele więcej pilnych problemów, pomyślałem o retrospekcji pierwszego zdjęcia, które zrobiłem im razem – napisał fotograf.

Gdzie Harry i Meghan pojawili się publicznie po raz pierwszy?

Fotografia powstała podczas zawodów Invictus Games w Toronto, które książę otworzył u boku Melanii Trump. Wówczas Harry i Meghan nie tylko zaprezentowali się razem na trybunach, ale i przyszli razem do Nathan Phillips Square. Para swobodnie zachowywała się przed obiektywami fotoreporterów, trzymając się za ręce, uśmiechając się i ewidentnie świetnie bawiąc się we własnym towarzystwie.

Więcej fotografii z pierwszego oficjalnego wyjścia Meghan i Harry’ego w galerii. Jak ten czas szybko leci…


Książę Harry i Meghan Markle (1)

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×