Harry i Meghan już niebawem z dziećmi pojawiają się w Londynie. Królowa Elżbieta II ma ważny powód, by sprowadzić ich do kraju

Królowa Elżbieta II, Meghan, Harry, Archie

Królowa Elżbieta II, Meghan, Harry, Archie

Książę Harry i Meghan Markle mają otrzymać oficjalne zaproszenie na uroczystości związane z wielkim jubileuszem królowej. Monarchini chce zobaczyć całą rodzinę Sussexów. 

Książę Harry i jego żona Meghan Markle rok temu postanowili wyprowadzić się z Londynu i zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. O swojej decyzji poinformowali, publikując oficjalne oświadczenie w social mediach. Małżonkowie spakowali walizki, zabrali synka Archiego i zamieszkali w USA. Przez długi czas unikali kolorowej prasy i starali się żyć z dala od blasku fleszy. Dopiero po dwunastu miesiącach zdecydowali się na to, by udzielić obszernego wywiadu i opowiedzieć o tym, jak wyglądało ich życie na dworze. Niestety, ale nie postawili rodziny królewskiej w zbyt dobrym świetle.

Harry opowiedział o swoim konflikcie z ojcem i bratem, a Meghan zdradziła, że cierpiała na silną depresję i będąc w ciąży z Archiem miała myśli samobójcze. Małżonkowie poruszyli także kwestie rasizmu i pytań o kolor skóry ich synka. Rodzina królewska w oficjalnym oświadczeniu dotyczącym wywiadu odniosła się do zarzutów ze strony Sussexów i zapewniła, że są dalecy od rasizmu i cały czas leży im na sercu dobro Harry’ego i jego najbliższych.

Harry i Meghan dostaną zaproszenie na jubileusz królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą na brytyjskim dworze. W przyszłym roku będzie ona świętowała 70-lecie swojej służby dla monarchii. To wydarzenie, które zapewne skupi na sobie uwagę całego świata. Królowa Elżbieta objęła tron 6 lutego 1952 roku, jednak ze względu na sprzyjającą pogodę, jubileusz ma się odbyć na początku czerwca 2022.

Fani rodziny królewskiej zastanawiali się, czy na uroczystości zostaną zaproszeni Harry i Meghan. Książę po ponad roku nieobecności w Londynie pojawił się w kwietniu tego roku na pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa. Na ceremonii zabrakło jednak jego żony, która ze względu na zaawansowaną ciążę nie zdecydowała się na tak męczącą podróż. Osoba z pałacu Buckingham, która jest bezpośrednio zaangażowana w przygotowania do jubileuszu królowej w rozmowie z magazynem Page Six doniosła, że małżonkowie mają otrzymać zaproszenie do Londynu.

Oczywiście, że zostaną zaproszeni! To w końcu rodzinne wydarzenie – mówi informator Page Six.

Osoba ta zdradziła również, że królowej bardzo zależy na tym, aby zobaczyć swojego prawnuka Archiego oraz jego młodszą siostrę, która już za kilka dni pojawi się na świecie. Miejmy nadzieję, że całej rodzinie uda się przylecieć do Wielkiej Brytanii i być może będzie to okazja do zażegnania sporów.


Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie sadze żeby poleciała Meghan, jest w ciąży, przecież na pogrzeb księcia Filipa nie poleciała ze względu na ciąże.

    • Gość pisze:

      Pisza, ze niebawem sprowadza H&M do Lomdynu, ale to jest dopiero za rok. 😊

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×