Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Oto cała rodzina królewska w filmie o księciu Harrym i Meghan Markle! George i Charlotte to chyba jakiś żart. Za to Diana bardzo podobnaZdjęcia z filmu o Meghan Markle i księciu Harrym

Rodzina królewska to najprawdopodobniej jeden z ulubionych, jak nie ulubiony, temat do dyskusji obywateli Wielkiej Brytanii. Nic zatem dziwnego, że związek księcia Harry’ego z amerykańską rozwódką, Meghan Markle, wywołał taką sensację i od miesięcy nie schodzi z języków. Fakt ten postanowili wykorzystać producenci filmowi – już 13 maja, czyli kilka dni przed ślubem pary, swoją premierę na Lifetime będzie miał film o romansie Meghan z Harrym: Harry & Meghan: Królewski Romans.

Wielbiciele rodziny królewskiej oczywiście oszaleli z zachwytu na tę informację. Światło dziennie ujrzały pierwsze zdjęcia z filmu, które znaleźć możecie w naszej galerii poniżej!

W rolach głównych wystąpią Parisa Fitz-Henley jako Meghan Markle oraz Murray Fraser jako książę Harry.

Burgess Abernethy i Laura Mitchell wcielą się w rolę księcia Williama i jego żony, księżnej KatePreston Karwat i Briella Wintraub jako książę Jerzy i księżniczka CharlotteSteve Coulter jako książę Karol i Deborah Ramsey jako księżna CamillaBonnie Soper jako księżna Diana, i w końcu Maggie Sullivun jako sama Królowa Elżbieta II. 

Kto Waszym zdaniem najlepiej pasuje do odgrywanej przez siebie roli? Internauci twierdzą, że najmniej podobni do siebie są książę George i księżniczka Charlotte. Co wy na to?

Wpadka? Meghan Markle założyła takie same buty co księżna Kate!

Oficjalne wyjście rodziny królewskiej. Meghan Markle pierwszy raz wyglądała lepiej od Kate, ale i tak wszyscy patrzyli na ogromny ciążowy brzuszek księżnej

Wyciekły szczegóły z tajemniczej ceremonii Meghan Markle i księcia Harry’ego! Co na to królowa Elżbieta II?

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 3


Gość | 24 marca 2018, 10:14

To chyba będzie jakaś parodia!


Ilona | 24 marca 2018, 09:46

Po tym jak niedopasowani są aktorzy do postaci widać, że ten film nie będzie najwyższych lotów


Ilona | 24 marca 2018, 09:44

Po tym jak niedopasowane są aktorzy do postaci widać ,że dom ten nie będzie najwyższych lotów !


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×