Wprowadzono zmianę w słynnej biografii Harry’ego i Meghan. Ujawniono nowe smaczki z ich związku

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

W zeszłym roku światło dzienne ujrzała książka Finding Freedom, która opowiada o odejściu Harry'ego i Meghan z monarchii. Teraz publikacja doczeka się aktualizacji. Co znajdzie się w kolejnym epilogu?

Książę Harry i Meghan Markle rok temu zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Małżonkowie ogłosili wszystko w oświadczeniu, które wydali w styczniu 2020. Opublikowane ono zostało na oficjalnym profilu Instagramowym profilu Sussexów. Zapewnili oni, że pomimo tej decyzji nadal będą wspierać rodzinę królewską. W marcu minął rok, odkąd spakowali walizki i wyprowadzili się do USA. Długo milczeli na temat prawdziwych przyczyn tej trudnej, a zarazem odważnej decyzji. Dopiero niedawno w obszernym wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradzili, co tak naprawdę spotkało ich ze strony monarchii.

Meghan mówiła o rasizmie wśród członków rodziny królewskiej, a także o depresji, z którą walczyła. Była bliska popełnieniu samobójstwa, a instytucja nie zaoferowała jej żadnej pomocy, pomimo jej wielokrotnych próśb.

Odbyła się rozmowa z Harrym na temat koloru skóry Archiego. Co to mogło znaczyć? – zdradziła Meghan.

Odejście Sussexów z monarchii było inspiracją dla Omida Scobie i Carolyn Durand do stworzenia książki Finding Freedom, która opowiada, jak doszło do opuszczenia przez Harry’ego i Meghan monarchii. Teraz ukaże się aktualizacja.

Biografia Harry’ego i Meghan doczeka się aktualizacji

Losy Meghan i Harry’ego to prawdziwy materiał na film. Jak na razie najbardziej kontrowersyjną publikacją jest wspomniana wcześniej książka. Teraz ma się ona doczekać aktualizacji. Pojawi się kolejny epilog, który obejmie 12 miesięcy po tym, jak małżonkowie zamieszkali w USA. Szczegółowo będzie w nim omówiony wywiad pary z Oprah, ich reakcja na śmierć księcia Filipa i nieustające zmagania z brytyjskimi mediami. Opowiedziana też zostanie historia Meghan- strata dziecka oraz oczekiwania na narodziny córeczki Lilibet Diany.

W nowym epilogu Scobie i Durand dzielą się kulisami przełomowego wywiadu Harry’ego i Meghan z Oprah, szczegółami przeprowadzki pary do Kalifornii. Emocjonującą podróżą Meghan od utraty dziecka do narodzin córeczki – oznajmił wydawca Harper Collins w komunikacie prasowym.

Zaktualizowana książka zawierająca nowy epilog ma ukazać się 31 sierpnia, czyli w 24. rocznicę tragicznej śmierci księżnej Diany. Książka wydana w zeszłym roku spowodowała ogromne poruszenie. Autorów oskarżano o stronniczość i przychylność wobec Meghan i Harry’ego. Podejrzewano nawet, że małżonkowie współpracowali przy jej tworzeniu, chociaż oni sami wielokrotnie temu zaprzeczyli. Czytaliście już Finding Freedom?


Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×