Szukaj

Meghan Markle i książę Harry nie odpuszczają! Książęca para znowu drażni księżną Kate! Tym razem poszło o dzieci!

Meghan Markle i książę Harry chcą mieć tylko dwójkę dzieci

Meghan Markle wzięła pod swoje skrzydła najnowsze wydanie Brytyjskiego Vogue`a, w którym książę Harry udzielił wywiadu na temat ochrony środowiska. Jednym niefortunnym zdaniem sprowadzi na siebie gniew królowej Elżbiety II.

Meghan Markle na początku maja urodziła swoje pierwsze dziecko – Archiego Harrisona, to było wielkie wydarzenie nie tylko dla Brytyjczyków, którzy są wpatrzeni w całą rodzinę królewską, ale i dla całego świata. Teraz, gdy emocje już opadły i mama wróciła do formy, wystąpiła gościnnie jako redaktorka naczelna wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue`a. Meghan Markle od dawna jest zagorzałą fanką ekologii i wszystkiego, co jest związane z ochroną klimatu. Z tej okazji książę Harry został zaproszony do udzielenia wywiadu. Okazuje się, że ten pozornie zwykły wywiad może wywołać burzę w Pałacu Buckingham! Rozmowę z wnukiem Elżbiety II przeprowadziła słynna brytyjska antropolog – Jande Goodall, która wypytywała Harry`ego o jego poglądy na temat ochrony środowiska.

Książę być może nieświadomy do końca swojej wypowiedzi wyznał, że będą mieli z Mehna Markle tylko dwójkę dzieci! Ponieważ każde następne dziecko przyczynia się do zwiększenia śladu węglowego i przeludnienia planety. Tą wypowiedzią wbił kij w mrowisko, bo jego brat książę William i Kate Middleton mają już trójkę pociech i rozważają czwarte! W dodatku Brytyjczycy pamiętają beztroskie podróże Meghan Markle i księcia Harry`ego prywatnymi odrzutowcami, które jednym lotem potrafią bardziej zanieczyścić środowisko niż małe miasto w ciągu całego roku! Wisienką na torcie jest fakt, że sama królowa Elżbieta II urodziła czwórkę dzieci! Czyżby Harry właśnie podpadł całej rodzinie królewskiej?

Gdy w Polce rząd zachęca do posiadania większej ilości dzieci, to Wielka Brytania idzie o krok naprzód i za sprawą naukowców oraz ich badań, potwierdzających możliwość przeludnienia planety, przekonuje się Brytyjczyków do „zatrzymania się na dwójce” potomstwa.

Widzę świat inaczej, ale zawsze chciałem się upewnić, nawet zanim byłem ojcem i chciałem mieć dzieci – powiedział w wywiadzie dla Vogue`a książę Harry.

Byle nie za dużo! – przerwała mu Dame Goodall.
Maksymalnie dwoje – wtrącił Harry.

Ta wypowiedź może doprowadzić do kolejnego konfliktu w rodzinie królewskiej, która od wielu lat propaguje swoim przykładem wielodzietne małżeństwa, a jak donoszą plotki książę William i Kate Middleton chcieliby, aby ich rodzina powiększyła się o kolejnego bobasa!

View this post on Instagram

What an incredibly special surprise the grassroots led #globalsussexbabyshower was last Sunday! The Duke and Duchess of Sussex are immensely grateful for the outpouring of love and support in anticipation of the birth of their first child. In lieu of sending gifts, the couple have long planned to encourage members of the public to make donations to select charities for children and parents in need. If you already made a donation, the couple send you their greatest thanks. If you are thinking about it, they ask that you kindly consider the following organisations they’ve selected, which we will highlight here over the next few days: @thelunchboxfund @littlevillagehq @wellchild @baby2baby The Duke and Duchess remain appreciative for your warm wishes and kindness during this especially happy time in their lives! Thank you for sharing the love ❤️

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zobacz: Meghan Markle w “Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!

Zobacz: To, co Meghan Markle zrobiła księżnej Kate zasługuje na naganę! Księżna Sussexu już się tłumaczy!

 


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×